Świętuj Steam VR Fest wraz z Green Hell VR!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 19-07-2022 20:37 ()


By uczcić Steam VR Fest, trwający obecnie aż do 25 lipca, dzielimy się Green Hell VR i rozszerzamy grę dla jej fanów na całym świecie. Poprzez nowe aktualizacje, opcje rozgrywki, i wiele innych atrakcji. Nowi w gronie odkrywców mogą zakupić Green Hell VR poprzez Steam w pakiecie z oryginalnym Green Hell od dziś do 1 sierpnia. Dzielni podróżnicy będą mogli oszczędzić 20% w czasie trwania wydarzenia.

Dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z Green Hell VR, zwróciliśmy się do recenzentów i zebraliśmy od nich kilka opisów ich doświadczeń. Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna podsumowującego ich wyprawę do naszej wersji Amazonii:

Amazońska dżungla to ogromne, dynamiczne i tętniące życiem miejsce – które zawsze się rozrasta. Słuchamy głosów naszych graczy i dlatego chcieliśmy podkreślić kierunek naszych bieżących prac nad Green Hell VR na Steam.

W najnowszej aktualizacji dodaliśmy:

Tryb Wyzwań: czy jesteś specjalistą od przetrwania w trudnych warunkach? Przetestuj swoje umiejętności w walce z czasem w nowych trybach Wyzwania, bazujących na niektórych z fundamentalnych mechanik gry. Stań się Łowcą zdobywając mięso 13 różnych zwierząt albo chodzącą bronią ostateczną jako Kowal, tworząc metalową włócznię i metalową zbroję – dla każdej z kończyn! Gratka dla leworęcznych! Dodaliśmy w grze tryb dla osób posługujących się lewą ręką, dzięki czemu niepotrzebne są już indywidualne ustawienia klawiszy w Steam.

Umożliwiliśmy także nieco łatwiejsze przetrwanie podróży przez dżunglę dzięki ulepszeniu istniejących już elementów rozgrywki, jak 10% bardziej pojemny plecak, 12-godzinny zegar, i inne poprawki oraz usprawnienia jakości doświadczenia. Pełne zestawienie zmian można znaleźć na karcie Steam gry.

Dla podróżników potrzebujących dodatkowej motywacji, dodaliśmy także osiągnięcia Steam. Łowcy osiągnięć znający oryginalne Green Hell znajdą tu niektóre ze znanych im już wyróżnień, ale stworzyliśmy też nowe, ekskluzywne osiągnięcia dla edycji PCVR, takie jak Fruit Slicer czy Strongman.


comments powered by Disqus