Kiedy „Euforia” spotyka „Krzyk”, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki!

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 19-07-2022 18:34 ()


Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror. W tej wybuchowej mieszance od studia A24 zobaczymy m.in. Marię Bakalovą, gwiazdę „Kolejnego filmu o Boracie” i Pete’a Davidsona („Legion samobójców”, Saturday Night Live). Autorką kawałka „Hot Girl” promującego film jest gwiazda pop Charli XCX znana m.in. z hitów „Boom Clapl”, „I Love Itl” and „Boys”.

 

Opis:

Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg i nie mogą korzystać z telefonów, z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę. Jedna osoba jest mordercą, a reszta musi odgadnąć jego tożsamość. Nie spodziewają się jednak, że wśród nich kryje się prawdziwy zabójca. Od tego momentu impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna…

„Bodies Bodies Bodies” to kolejny odjechany horror spod strzechy studia A24, na który wszyscy czekają. Historia pozbawionej zasięgu paczki znajomych, która rozkręca imprezę grą w stylu „Mafii” i „Among Us” to świetna zabawa także dla samych krytyków: „Zajeb**** historia bogatych dzieciaków pozbawionych Wi-Fi, które pogrążają się w krwawym szaleństwie z pianą na ustach” (Indiewire) „Dziki i pokręcony” (IGN) Zaleje was zimny pot i dawka odjechanego humoru (The Playlist).

„Bodies Bodies Bodies” w dystrybucji M2 Films 9 września w kinach.


comments powered by Disqus