James Cameron zrezygnuje z „Avatara” 4 i 5?

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 05-07-2022 21:51 ()


James Cameron spędził ostatnią ponad dekadę swojej kariery na tworzenie uniwersum Avatara, a ponieważ zbliża się premiera Avatara: Istoty wody, Cameron ujawnia, że może nie wyreżyserować planowanych czwartej i piątej części.

Podczas rozmowy z Empire Cameron przyznał, że cykl Avatara jest czasochłonny, a on chciałby popracować też nad innymi pomysłami. Możliwe, że powierzy obowiązki reżyserskie komuś, kogo uzna za godnego kontynuowania historii. Oto, co miał do powiedzenia: „Filmy z serii Avatar pochłaniają wszystko. Mam też kilka innych rzeczy, które rozwijam, które są dla mnie ekscytujące. Myślę, że z czasem – nie wiem, czy to po trzeciej, czy po czwartej części – będę chciał przekazać pałeczkę reżyserowi, któremu ufam, żebym mógł zrobić inne rzeczy, którymi też jestem zainteresowany. A może nie. Nie wiem".

Pamiętajmy, że Cameron miał pierwotnie reżyserować Alitę, a z uwagi na prace nad Avatarami przekazał film Robertowi Rodriguezowi. Avatar: Istoty wody trafi do kin 16 grudnia 2022 roku, trzynaście lat po premierze pierwszej części. 


comments powered by Disqus