Polskie Green Hell VR już dostępne w wersji na Steam

Autor: Community Villi Redaktor: Motyl

Dodane: 10-06-2022 13:13 ()


Oczekiwanie dobiegło końca– Green Hell VR zostało właśnie wydane w edycji PC VR. Premiera miała miejsce podczas dzisiejszego wydarzenia Upload VR Showcase, gdzie zaprezentowano też zupełnie nowy zwiastun. Green Hell VR wykorzystuje w pełni potencjał platformy PC VR i jest już dostępne w cenie 89,99 PLN w sklepie Steam. By uczcić premierę, do 16 czerwca obowiązuje zniżka 10% od tej ceny. Gracze mogą także nabyć oryginalne Green Hell razem z wersją VR dzięki pakietowi promocyjnemu pozwalającemu nabyć obie gry na raz ze zniżką 20%, który będzie dostępny do 22 czerwca.Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna premierowego Green Hell VR w wersji PC VR:

 

Green Hell VR zaprojektowano jako wierne rzeczywistości doświadczenie survival z otwartym światem. Deweloperzy z Incuvo skorzystali z dodatkowego czasu, by zwiększyć realizm gry za pomocą wyższej jakości wizualnej, stworzonych specjalnie z myślą o wersji PC VR mechanik rozgrywki i większego terenu do eksploracji – co przełożyło się na najbardziej immersyjne doświadczenie z możliwych.

„Wsparcie naszych graczy korzystających z Quest 2 było dla nas bardzo motywujące, zwłaszcza gdy mogliśmy obserwować, jak Green Hell VR wspina się na szczyt listy bestsellerów sklepu Oculus” – powiedział Andrzej Wychowaniec, CEO Incuvo. – „Pragniemy podziękować naszym wszystkim fanom oraz partnerom z Creepy Jar za umożliwienie nam przedstawienia Green Hell w wersji VR odbiorcom na całym świecie. Nie możemy się doczekać opinii użytkowników PC VR o tej edycji”.

Green Hell VR podbiło już serca odważnych poszukiwaczy przygód korzystających z platformy Oculus Quest i znalazło się na szczycie list bestsellerów sklepu Oculus, ciesząc się opinią jednego z najbardziej autentycznych i rzucających wyzwanie doświadczeń VR na rynku. Gracze zetkną się z przerażającą mocą amazońskiej dżungli, prowadząc antropologa Jake’a Higginsa w poszukiwaniu jego żony Mii po tym, jak rozdzielił ich zagadkowy splot wydarzeń. Korzystając tylko z połączenia radiowego z ukochaną, Jake musi wytyczyć sobie drogę przez las zapamiętując elementy krajobrazu, rozróżniając pomocne rośliny i zwierzęta od tych niebezpiecznych, czy monitorując ciągle stan swojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Sprawne używanie ponad 60 różnych mechanik rozgrywki jest nieodzowne, by móc przetrwać w dżungli – gracze będą musieli leczyć się, tworzyć przedmioty, budować, polować, walczyć i wiele więcej. To doświadczenie wcale nie przypomina spaceru po lesie.

Cechy główne Green Hell VR:

•    Zmierz się z dżunglą – przetrwaj w amazońskim lesie, odtworzonym w autentyczny sposób ze swoją rodowitą florą oraz fauną.
•    Walcz o swoje życie – zbieraj zapasy, poluj lub uciekaj, ratując się przed drapieżnikami. Zabójcze zwierzęta to zagrożenie, którego nie możesz bagatelizować; strzeż się jaguarów, krokodyli, skorpionów, węży oraz żab. 
•    Immersyjna eksploracja – podróżuj przez gęstwiny lasu, otwierając nowe drogi do zbierania zapasów albo budując dla siebie schronienie. Podczas eksploracji dżungli doświadczysz realistycznego cyklu dnia i nocy.
•    Taktyczne tworzenie narzędzi – rzuć wyzwanie śmierci, tworząc od podstaw bezcenne narzędzia, które pomogą ci podczas swojej wyprawy.
•    Wiele różnych zakończeń – złóż w całość kawałki układanki, by wrócić się po śladach Jacka i rozwiązać zagadkę tego, co tak naprawdę rzuciło ciebie w chaotyczny świat zielonego piekła.
•    Usłysz dźwięki dżungli – nasłuchuj odgłosów leśnego odtoczenia. Zanurz się w środowisku poprzez efekty deszczu, szeleszczących liści, trzaskających iskier ogniska czy ryczących jaguarów.


comments powered by Disqus