„MEN” w reżyserii Alexa Garlanda już w kinach

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 03-06-2022 23:58 ()


Doczekaliśmy się premiery jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „MEN” w reżyserii nominowanego do Oscara Alexa Garlanda („Ex Machina”, „Anihilacja”, „Devs” ) z fenomenalnym duetem nominowanej do Oscara Jessie Buckley („Córka”, „Czarnobyl”) i Rory’ego Kinneara („Nie czas umierać”, „Czarne lustro”). Ten kolejny wizjonerski film od studia A24 już w kinach.

„Niepokojący”, „intrygujący”, „oryginalny” – tak brzmiały głosy mediów po światowej premierze zwiastuna filmu „MEN”, który rozbudził emocje i oczekiwania widzów oraz krytyków na całym świecie. W końcu Alex Garland jest jednym z tych twórców, których długo oczekiwane dzieła natychmiast zyskują uwagę. Nominowany do Oscara reżyser „Ex Machiny”, „Anihilacji” i serialu HBO „Devs” oraz scenarzysta m.in. „28 dni później” ma opinie wizjonerskiego twórcy, który potrafi zaskakiwać, trzymać w napięciu i wprowadzać w fascynujący świat, będący dziełem niezwykle pojemnej wyobraźni twórcy. Nie dziwi więc, że jego trzeci pełnometrażowy film „Men” z kapitalną Jessie Buckley, jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. U boku aktorki zobaczymy rewelacyjnego Rory'ego Kinneara, znanego m.in. z „Nie czas umierać” z Danielem Craigiem, czy serialowego hitu „Czarne lustro”. Aktor wystąpi w kilkunastu mrocznych wcieleniach, które będą prześladować Jessie Buckley w tylko pozornie sielskiej posiadłości. Atmosferę narastającego, podskórnego napięcia podsyca znakomita ścieżka dźwiękowa, której współautorem jest Geoff Barrow z zespołu Portishead.

Opis:

Po tajemniczej śmierci męża Harper wyjeżdża i zaszywa się w odludnej posiadłości, gdzie próbuje uporać się z dręczącą ją przeszłością. Jednak ktoś lub coś z okolicznych lasów nie pozwala jej zaznać spokoju. Seria niepokojących wydarzeń budzi w młodej kobiecie lęki i mroczne wspomnienia z nieznaną dotąd siłą, a pobyt w pozornie sielskiej posiadłości zamienia się w jej najgorszy koszmar.

„Men” w dystrybucji M2 Films już w kinach.


comments powered by Disqus