Mr. Prepper gotowy na nuklearną apokalipsę na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 03-06-2022 20:41 ()


Na Nintendo Switch debiutuje Mr. Prepper, survivalowa gra z elementami craftingu i przygody. Tytuł wyróżnia się m.in. unikalnym systemem budowy podziemnego schronu, który ma pozwolić na przetrwanie nuklearnej apokalipsy. Wcześniej Mr. Prepper został dobrze przyjęty na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Datę premiery na Nintendo Switch ustalono na 3 czerwca br.

Mr. Prepper to gra stworzona przez polskie studio Rejected Games. W 2021 r. tytuł zadebiutował na PC, by później trafić też na konsole Xbox i PlayStation. Obecnie na platformie Steam gra ma 84 proc. pozytywnych recenzji (na blisko 3 tys. recenzji graczy). Wydawcą gry na konsolach jest Ultimate Games S.A.

Tytuł łączy survival oraz elementy craftingu i przygody. Mr. Prepper oferuje unikalny system budowy podziemnego schronu, a gra wyróżnia się też stylową grafiką, atmosferą nawiązującą do dystopijnych motywów oraz widokiem z boku.

Gracz wciela się w zapobiegliwą postać, która szykuje się na najgorsze. W obliczu wybuchu światowej wojny nuklearnej bohater bierze sprawy we własne ręce i decyduje się na rozpoczęcie walki o przetrwanie.

Stworzony przez Rejected Games tytuł opiera się na mocno zróżnicowanej rozgrywce. Głównym zajęciem jest budowa oraz odpowiednie dostosowanie podziemnego schronu. W czasie trwającej łącznie ok. 20-30 godzin zabawy gracze mogą liczyć m.in. na rozwinięte opcje tworzenia przedmiotów oraz handlu z sąsiadami. Mr. Prepper oferuje też np. eksplorację okolic schronu czy nawet możliwość konstruowania rakiety.

„Mr. Prepper wymaga uważności oraz taktycznego zmysłu. To tytuł unikalnie łączący w sobie survival i crafting, a do tego sama tematyka gry jest szczególnie intrygująca” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Mr. Prepper – główne cechy:

  • survival z elementami craftingu i przygody;
  • budowa podziemnego schronu;
  • dystopijna atmosfera i unikalna fabuła;
  • handel, eksploracja, budowa rakiety;
  • 20-30 godzin zabawy.

Datę premiery gry na Nintendo Switch ustalono na 3 czerwca 2022 r.

 

Mr. Prepper – Switch Trailer:

Mr. Prepper (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Mr-Prepper-2219836.html

Mr. Prepper (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10004262/

Mr. Prepper (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/mr-prepper/9mwdj429r5v0

Mr. Prepper (Steam):

https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Mr. Prepper

gatunek: survival, symulacje, niezależne, przygodowe, strategiczne, dystopia, humor

producent: Rejected Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, turecki, chiński uproszczony, holenderski, japoński, włoski, portugalski brazylijski, koreański

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 1 GB

data premiery: 3.06.2022 r. (Nintendo Switch), 24.03.2022 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 10.12.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 18.03.2021 r. (PC – Steam)


comments powered by Disqus