Kto za kamerą rebootu „Fantastycznej Czwórki”?

Autor: Paragon Redaktor: Motyl

Dodane: 16-05-2022 06:29 ()


Po rezygnacji Jona Wattsa z funkcji reżysera Fantastycznej Czwórki nasilają się plotki, kto mógłby go zastąpić. Wszystkie oczy skierowane są na Johna Krasinskiego. Wygląda jednak na to, że Krasinski postanowił zrezygnować z reżyserowania „Fantastycznej Czwórki”, być może oddając zaszczyt w ręce aktorki i reżyserki Bryce Dallas Howard.

Po niedawnym cameo Mister Fantastica fani w końcu dostali potwierdzenie, że ukochana drużyna superbohaterów Marvela nareszcie dołączy do MCU. Biorąc pod uwagę niektóre plotki i sukces Krasińskiego za kamerą „Cichego miejsca”, wielu fanów zakładało, że gwiazda „The Office” stanie po obu stronach kamery „Fantastycznej Czwórki”, ale wydaje się, że tak nie jest.

Według 4chan, aktorka „Jurassic World” ma prowadzić finalne rozmowy w sprawie reżyserii filmu MCU, z Krasińskim w roli głównej i producentem wykonawczym. Howard prawdopodobnie również zagra rolę Sue, żony Reeda Richarda, znanej również jako Niewidzialna Kobieta. Krasiński i Howard będą wspólnie zadbać o film przy pełnym wsparciu i koordynacji ze strony Marvel Studios.


comments powered by Disqus