Program SKA Festiwal II

Autor: Krzysztof "Magnez" Grzegorczyk Redaktor: Krzyś-Miś

Dodane: 21-08-2007 12:43 ()


25 sierpnia od godziny 19:00 na placu pod D.H. Jubilat w Lubartowie będzie mieć miejsce Przegląd Teatrów Ulicznych SKA Festiwal II „Aer Ignis - przestworze ognia".

Podczas imprezy królować będą: żonglerka, performance uliczny, szczudlarstwo, fire show, płonące instalacje, muzyka.

 

Program przedstawia się następująco:

 

19:00 „Los Qulos" - pod tą enigmatyczna nazwą kryją się żonglerzy amatorzy z nieodległego Chełma zaprezentują trudną sztukę żonglowania piłeczkami, maczugami i diabolo. Gościnnie niejaki blondyn wystąpi prezentując flowersticka.

19:20 RaSex - pokaz Diabolo - urocza orientalna para najlepszych w Polsce diabolistów zaprezentuje co da się wycisnąć z tej zabawki. Spodziewajcie się świetnej zabawy i niesamowitych tricków.

19:40 - Teatr Scena Kalejdoskop   - „Serce Don Juana". Krakowski teatr na szczudłach wystąpi w poruszającym przedstawieniu opowiadającym o niewiernym Kochanku Don Juanie który trafia do piekła.

20:40 „Nasch Squad" z Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie - chłopaki zaprezentują pokaz Break Dance, spodziewajcie się ostrej jazdy przy świetnej muzyce tanecznej.

20:50 Tear „Nasz" w ogniowo - szczudlarsko -  tanecznej  „Etiudzie Hipisowskiej". Teatr „Nasz" to grupa zdolnych młodych aktorów z Włocławka. Czyli kwiaty, pozytywne emocje, szczudła i ogień.

21:10 Teatr „Maskon" z Pakości - „Aer Ignis" tytułowe „Przestworze ognia". Stracone nadzieje, ulotne marzenia, dramat upadającego na ziemię Ikara w poruszającym przedstawieniu zdolnych młodych aktorów z Teatru „Maskon".

21:40 Grupa „Antares i przyjaciele" - „Popiół (World Burning)"Co pozostanie gdy spłonął wasze marzenia, przynieście ze sobą rzeczy które można spalić, rzeczy które przypominają wam najgorsze chwile waszego życia, spalimy je razem by poczuć się wolnym.


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...