Aktorzy poszukiwani do serialu o Zielonych Latarniach

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 06-05-2022 06:46 ()


Raport Backstage wskazuje, że zespół odpowiedzialny za nadchodzącą serię poszukuje kolejnych aktorów do obsady po oficjalnym obsadzeniu Jeremy'ego Irvine'a jako Alana Scotta i Finna Wittrocka jako Guya Gardnera. Nie jest jasne, kto jeszcze może być na radarze twórców serialu, chociaż w świecie Zielonych Latarni jest wiele kultowych postaci, po które można sięgnąć. 

W raporcie wspomniano również, że produkcja serialu ma się rozpocząć jeszcze w tym roku w Los Angeles, ale na razie HBO nie potwierdziło dokładnej daty startu zdjęć. 

Oficjalny opis brzmi: „Green Lantern odkrywa na nowo klasyczny komiks DC poprzez historię obejmującą dziesięciolecia i galaktyki, zaczynając na Ziemi w 1941 roku z pierwszym Green Lanternem, agentem FBI Alanem Scottem, ukrywającym swoją homoseksualną orientację, a także w 1984 roku z zarozumiałym samcem alfa Guyem Gardnerem oraz z Bree Jartą będącą w połowie kosmitką, a w połowie człowiekiem. Dołączy do nich wiele innych Latarni – od postaci z ulubionych komiksów po nigdy wcześniej nie widzianych bohaterów.

Dziesięcioodcinkowy serial oparty na postaci stworzonej przez Billa Fingera i Martina Nodella zostanie napisany i wyprodukowany przez Setha Grahame-Smitha i Marca Guggenheima (Arrow) z Grahame-Smithem jako showrunnerem na pokładzie. Producentami wykonawczymi są Geoff Johns, Sarah Schechter, David Madden, David Katzenberg, Elizabeth Hunter i Sara Saedi.


comments powered by Disqus