Robo Wars od 15 kwietnia na Nintendo Switch. Czas na starcia mechów!

Autor: MobilWay S.A Redaktor: Motyl

Dodane: 11-04-2022 23:35 ()


Już 15 kwietnia br. na Nintendo Switch zadebiutuje Robo Wars, platformowa gra walki, która koncentruje się na starciach robotów. Jak wskazują twórcy, tytuł wyróżnia się szybką, pełną strzelania i eksplozji rozgrywką dla 1 lub 2 graczy przy jednej konsoli. Robo Wars nawiązuje do gier w stylu Brawlhalla, Super Smash Bros czy TowerFall.

Robo Wars to gra stworzona przez niezależne polskie studio Simplicity Games. Wydawcą tytułu na Nintendo Switch jest MobilWay S.A.

Głównym elementem rozgrywki w Robo Wars są dynamiczne – pełne strzelania i eksplozji – pojedynki robotów. Rozgrywkę urozmaicają m.in. szerokie możliwości ulepszania mechów oraz broni. Wraz z postępami gracz uzyskuje też dostęp do nowych aren walk.

W Robo Wars gracze mogą liczyć na bardzo szybką i satysfakcjonującą akcję. Walki humanoidalnych robotów są tutaj prowadzone w dynamicznym tempie, a oprawa graficzna została stworzona tak, by jak najlepiej wpasować się w charakter pojedynków mechów. Co ważne, Robo Wars to tytuł, w który z powodzeniem grać może samotny gracz, jak i 2 graczy przy jednej konsoli” – mówi CEO MobilWay S.A., Łukasz Zabłocki.

Gracze dostają do swojej dyspozycji łącznie 13 zróżnicowanych mechów i 10 typów broni. W praktyce można także ulepszać postacie według różnych parametrów. Same starcia odbywają się na 8 różnych arenach, z których każda ma swój własny styl i unikalne elementy.

Tworząc Robo Wars, naszym głównym celem było zapewnienie graczom dobrej i intensywnej zabawy. To gra, która powinna spodobać się m.in. fanom serii Super Smash Bros czy gier w stylu Brawlhalla i TowerFall” – wskazuje Tomasz Dyrak, CEO Simplicity Games.

Robo Wars – główne cechy:

  • dynamiczne walki robotów;
  • dużo strzelania i eksplozji;
  • 13 robotów do wyboru;
  • 8 zróżnicowanych aren;
  • tryby dla 1-2 graczy.

Datę premiery Robo Wars w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 15 kwietnia 2022 r.

 

Robo Wars – Switch Trailer:

Robo Wars (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/robo-wars-switch/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Robo Wars

gatunek: zręcznościowe, platformowe, akcja, walka, roboty

producent: Simplicity Games

wydawca: MobilWay S.A.

język: angielski

liczba graczy: 1-2

rozmiar pliku: 656 MB

data premiery: 15.04.2022 r. (Nintendo Switch)


comments powered by Disqus