Mr. Prepper zaczyna budować schrony także na PS4 i PS5

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 24-03-2022 21:42 ()


Już od 24 marca br. Mr. Prepper będzie dostępny również na PlayStation 4 i PlayStation 5. To survival z elementami craftingu i przygody, w którym gracz konstruuje podziemny schron i walczy o przetrwanie w obliczu nuklearnej apokalipsy. Wcześniej ta polska gra pojawiła się na PC i konsolach Xbox, gdzie spotkała się z pozytywnym przyjęciem. W kolejnych miesiącach Mr. Prepper trafi też na Nintendo Switch.

Mr. Prepper został stworzony przez polskie studio Rejected Games. W ubiegłym roku gra została wydana na PC oraz konsole Xbox. Na platformie Steam tytuł ma obecnie 84 proc. pozytywnych recenzji (na blisko 3 tys. recenzji graczy).

Na PlayStation 4 grę wydaje Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na PlayStation 5.

Gra Rejected Games łączy w sobie survival z elementami craftingu i przygody. Tytuł wyróżnia się m.in. unikalnym systemem budowy podziemnego schronu. Mr. Prepper oferuje również widok z boku, stylową oprawę graficzną i dystopijną atmosferę.

Mr. Prepper to oczywiście postać zapobiegliwa i szykująca się na najgorsze. W obliczu ryzyka wybuchu światowej wojny nuklearnej bohater postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć o przetrwanie. To wciągająca historia, w której nie brakuje też jednak pewnej dozy humoru” – mówi CEO Rejected Games, Maciej Latocha.

Twórcy przygotowali mocno zróżnicowaną rozgrywkę, w której centralne miejsce zajmuje budowa i odpowiednie przygotowanie podziemnego schronu. Gracz dostaje też szerokie możliwości tworzenia przedmiotów, eksploracji okolic, handlowania z sąsiadami czy konstruowania rakiety.

W tej grze trzeba być uważnym i mieć taktyczne podejście. Mr. Prepper w unikalny sposób łączy ze sobą survival, crafting i dystopijną atmosferę. Co ważne, tytuł zapewnia w sumie nawet 30 godzin zabawy” – wskazuje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Mr. Prepper – główne cechy:

  • survival z elementami craftingu i przygody;
  • budowa podziemnego schronu;
  • dystopijna atmosfera i unikalna fabuła;
  • handel, eksploracja, budowa rakiety;
  • 20-30 godzin zabawy.

Datę premiery Mr. Prepper na PlayStation 4 i PlayStation 5 ustalono na 24 marca 2022 r. W ciągu kilku kolejnych miesięcy gra ma trafić również na Nintendo Switch.

 

Mr. Prepper – PlayStation Trailer:

Mr. Prepper (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10004262/

Mr. Prepper (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/mr-prepper/9mwdj429r5v0

Mr. Prepper (Steam):

https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Mr. Prepper

gatunek: survival, symulacje, niezależne, przygodowe, strategiczne, dystopia, humor

producent: Rejected Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, turecki, chiński uproszczony, holenderski, japoński, włoski, portugalski brazylijski, koreański

liczba graczy: 1

rozmiar pliku:  2,2 GB

data premiery: 24.03.2022 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 10.12.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 18.03.2021 r. (PC – Steam), 2022 r. (Nintendo Switch)


comments powered by Disqus