Electrician Simulator bliżej premiery. Elektryzujący prolog już dostępny

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 08-01-2022 14:24 ()


Już w 2022 r. na PC zadebiutuje Electrician Simulator, relaksująca gra pozwalająca na zrobienie kariery w branży elektrycznej. Ten jedyny w swoim rodzaju symulator ma trafić później także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Od 6 stycznia br. na PC dostępny jest z kolei Electrician Simulator - First Shock. To bezpłatny prolog, który wprowadza w świat gry.

Electrician Simulator jest tworzony przez niezależne Take IT Studio! z Katowic, w skład którego wchodzą m.in. osoby pracujące wcześniej w The Farm 51 przy Chernobyl VR Project oraz Chernobylite. Wydawcami gry są Gaming Factory S.A. oraz Ultimate Games S.A.

W Electrician Simulator gracz ma okazję zrobić karierę w branży elektrycznej, wcielając się w młodego elektryka, który przejmuje rodzinny biznes. Rozgrywka opiera się na wykonywaniu różnorodnych zleceń związanych np. z naprawą gniazdka czy stworzeniem całej instalacji elektrycznej.

Gra będzie wyróżniać się dopracowaniem i dbałością o szczegóły. Duży nacisk kładziemy na realizm oświetlenia, by ze wszystkich źródeł prezentowało się realistycznie. Rozgrywka bezpośrednio nawiązuje do prawdziwej pracy elektryków, przy czym wprowadzamy też pewne uproszczenia, bo priorytetem jest jednak dobra i relaksująca zabawa. Jesteśmy pewni, że Electrician Simulator spodoba się zarówno osobom znającym się na elektryce, jak i tym niemającym większego pojęcia na ten temat” – mówi COO Take IT Studio!, Dorian Loewe.

Twórcy z Take IT Studio! szykują m.in. kilka różnych trybów gry, szeroki wachlarz umiejętności, mocno zróżnicowane zlecenia oraz duże możliwości rozwoju własnego warsztatu. W samej pracy elektryka pomocne będą z kolei różne narzędzia, w tym np. śrubokręty, ściągacz izolacji, tester napięcia czy wykrywacz kabli.

To pierwsza gra, która tak realistycznie podchodzi do branży elektrycznej i kluczowej dla codziennego życia pracy elektryków. Dokładna data premiery na PC nie została jeszcze ustalona, ale najprawdopodobniej gra zadebiutuje w ciągu kilku kolejnych miesięcy. Później Electrician Simulator trafi również na konsole, być może jeszcze w 2022 r. lub już w roku następnym” – zapowiada COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Na platformie Steam już teraz dostępny jest Electrician Simulator - First Shock, czyli darmowy prolog, który wprowadza w świat gry i daje przedsmak tego, co gracze znajdą w pełnej wersji nowego symulatora.

Electrician Simulator – główne cechy:

  • elektryzująca kariera;
  • różnorodne zlecenia do wykonania;
  • szeroki wachlarz umiejętności;
  • wiele użytecznych narzędzi;
  • rozwój własnego warsztatu.

Symulator zostanie wydany na PC (Steam) w 2022 r. Planowane są też wersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Electrician Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1080020/Electrician_Simulator/

Electrician Simulator - First Shock (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1781160/Electrician_Simulator__First_Shock/

Electrician Simulator - First Shock (Official Trailer):

Electrician Simulator - Meet the Team:


comments powered by Disqus