Car Mechanic Manager 2023 oficjalnie zapowiedziany

Autor: Manager Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 14-12-2021 23:24 ()


W 2023 r. na PC zadebiutuje Car Mechanic Manager 2023, gra ekonomiczna pozwalająca na budowę i rozwój własnego warsztatu samochodowego – zapowiedziało Manager Games S.A. Jak wskazują twórcy, Car Mechanic Manager 2023 połączy w sobie najlepsze cechy tytułów managerskich i gier typu tycoon.

Nad Car Mechanic Manager 2023 pracuje polskie studio Pyramid Games S.A. (m.in. Castle Flipper i Rover Mechanic Simulator). Wydawcą będzie Manager Games S.A., firma należąca do grupy Ultimate Games S.A.

Rozgrywka w Car Mechanic Manager 2023 będzie opierać się głównie na rozwoju warsztatu, zarządzaniu pracownikami, naprawach samochodów oraz dbaniu o kondycję finansową zakładu. Twórcy szykują również m.in. zróżnicowane scenariusze i tryby, a także elementy walki z konkurencją.

Car Mechanic Manager 2023 to unikalny miks tego, co najlepsze w tytułach managerskich i grach typu tycoon. Gracz będzie miał oczywiście dużo swobody w wyborze podejścia i taktyki, by osiągnąć określone cele, wykazać się efektywnością i zadbać o jak największe zyski. Nie zabraknie też różnych zdarzeń losowych, które mogą mieć pozytywny lub negatywny wpływ na sytuację gracza” – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.

Jak zapowiadają twórcy, w Car Mechanic Manager 2023 gracze znajdą także wiele typów samochodów oraz szeroki zakres specjalistycznego sprzętu. Podstawą i rdzeniem rozgrywki ma być kompleksowy system napraw.

Szczególnie dużo uwagi poświęcamy autorskiemu systemowi napraw i wszystkiemu, co jest z nim związane. W założeniu pojazd, który trafi do warsztatu, będzie mógł mieć jawne usterki, ale też i ukryte wady. To oczywiście do gracza należeć będzie decyzja, co robić w danej sytuacji, a istotne znaczenie mieć będą też umiejętności i specjalizacje poszczególnych pracowników warsztatu. Szykujemy do tego też m.in. unikalne możliwości ustalania sposobów działania pracowników, dzięki czemu praca będzie mogła być w sporej mierze zautomatyzowana” – dodaje CEO Pyramid Games S.A., Jacek Wyszyński.

Car Mechanic Manager 2023 – główne cechy:

  • budowa i rozwój warsztatu samochodowego;
  • wieloetapowy system napraw;
  • dużo typów samochodów;
  • zarządzanie pracownikami;
  • działania marketingowe i walka o rynek.

Premierę Car Mechanic Manager 2023 na PC (Steam) zaplanowano na 2023 r.

Car Mechanic Manager 2023 (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1518180/Car_Mechanic_Manager_2023/

Car Mechanic Manager 2023 – Official Reveal Trailer:


comments powered by Disqus