Mr. Prepper debiutuje na konsolach Xbox. Przygotujcie się na nuklearną apokalipsę!

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 07-12-2021 07:03 ()


Po udanej premierze na PC Mr. Prepper trafi także na konsole Xbox. To polska gra survivalowa z elementami craftingu i przygody, w której gracz buduje podziemny schron oraz walczy o przetrwanie. Datę premiery na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 10 grudnia br. W 2022 r. Mr. Prepper ma zostać wydany również na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Mr. Prepper to gra polskiego studia Rejected Games, która w marcu br. zadebiutowała na PC. Odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi obecnie 84 proc. (na ponad 2,7 tys. recenzji graczy). Tylko w okresie do końca czerwca br. na PC grę kupiło 164 tys. osób.

Za wydanie gry na Xbox One odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na Xbox Series X/S.

Gracz wciela się w tytułowego Mr. Preppera, człowieka zapobiegliwego i gotowego na najgorsze. W obliczu ryzyka wybuchu totalnej wojny nuklearnej nie pozostaje mu nic innego, jak tylko wziąć sprawy w swoje ręce, rozpocząć przygotowania i po prostu walczyć o przetrwanie.

Mr. Prepper to gra survivalowa z elementami craftingu i przygody, która wyróżnia się unikalnym systemem budowania podziemnego schronu. Stworzony przez Rejected Games tytuł wyróżnia się także widokiem z boku, dystopijną atmosferą oraz intensywną kolorystyką. Twórcy przygotowali szerokie możliwości tworzenia przedmiotów, eksplorowania okolic czy nawet konstruowania rakiety. Całość uzupełnia intrygująca fabuła, w której nie brakuje specyficznego humoru.

Życie preppersa wymaga sprytu, przewidywania, uważności i taktycznego podejścia. Przygotowaliśmy zróżnicowaną i wciągającą rozgrywkę. Schron musi być odpowiednio przygotowany – trzeba go rozbudowywać o nowe pomieszczenia, tworzyć niezbędne przedmioty i instalacje, handlować z sąsiadami, ale też dbać o to, by nasze tajemnice nie wyszły na jaw” – mówi CEO Rejected Games, Maciej Latocha.

Mr. Prepper – główne cechy:

  • survival z elementami craftingu i przygody;
  • budowa podziemnego schronu;
  • dystopijna atmosfera i unikalna fabuła;
  • handel, eksploracja, budowa rakiety;
  • 20-30 godzin zabawy.

Datę premiery Mr. Prepper na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 10 grudnia 2021 r. W 2022 r. gra ma trafić również na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

 

Mr. Prepper (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/mr-prepper/9mwdj429r5v0

Mr. Prepper – Official Xbox Trailer:

Mr. Prepper (Steam):

https://store.steampowered.com/app/761830/Mr_Prepper/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Mr. Prepper

gatunek: survival, symulacje, niezależne, przygodowe, strategiczne, dystopia, humor

producent: Rejected Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, turecki, chiński uproszczony, holenderski, japoński, włoski, portugalski brazylijski, koreański

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 2 GB

data premiery: 10.12.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 18.03.2021 r. (PC – Steam), 2022 r. (PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch)


comments powered by Disqus