Stinky Company Simulator ujawniony. Zostań królem śmieciowego biznesu!

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 19-10-2021 23:48 ()


Na przełomie 2022 i 2023 r. na PC zadebiutuje Stinky Company Simulator, gra pozwalająca na zrobienie kariery w branży śmieciowej. Tytuł zaoferuje cały szereg działań związanych np. z wywozem i utylizacją śmieci czy naprawami szamba. Stinky Company Simulator ma wyróżniać się też m.in. rozbudowanym systemem ekonomiczno-strategicznym i realistyczną grafiką. Wstępnie planowane są także wersje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Producentem i wydawcą nowego symulatora będzie polska firma Games Box S.A., która należy do grupy Ultimate Games S.A.

Stinky Company Simulator to gra z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która wyróżnia się rozbudowanym systemem ekonomiczno-strategicznym oraz realistyczną grafiką. Tytuł pozwoli na zrobienie kariery w śmieciowej branży – od zwykłego pracownika do właściciela firmy dominującej na rynku. Akcja gry zostanie osadzona w Albuquerque i okolicach tego położonego w amerykańskim stanie Nowy Meksyk miasta.

Rozgrywka będzie opierać się na realizacji różnych zleceń związanych głównie z wywozem i utylizacją śmieci, ale też m.in. sieciami wodno-kanalizacyjnymi, ściekami, obsługą szamb czy tłoczni ścieków. W pracy pomocne okażą się różne specjalistyczne narzędzia i pojazdy, w tym zarówno proste pompy ssące, jak i duże wozy asenizacyjne.

Jak zapowiadają twórcy, Stinky Company Simulator połączy w sobie ciekawą i dynamiczną rozgrywkę, lekko humorystyczny klimat oraz rozbudowane opcje zarządzania i ekonomii.

W Stinky Company Simulator stawiamy na zróżnicowaną rozgrywkę, gdzie głównym motywem będzie rozwijanie biznesu. Pojawią się np. intrygujące mini-gierki związane z naprawą szamba, ale i akcje wymierzone w konkurencję. Nie zabraknie też różnych wydarzeń losowych, a gracz czasem stanie przed wyborem moralnym i będzie musiał zdecydować, w jaki sposób postąpić. Chcemy jednocześnie dać graczom dużo swobody, więc dostępne lokacje można będzie zwiedzać bez ograniczeń” – mówi CEO Games Box S.A., Tomasz Supeł.

Stinky Company Simulator – główne cechy:

  • kariera w śmieciowej branży;
  • śmieci, szambo, kanalizacja;
  • mocno zróżnicowana rozgrywka;
  • rozbudowany system ekonomiczno-strategiczny;
  • specjalistyczne narzędzia i pojazdy;
  • walka z konkurencją;
  • spora dawka humoru.

Stinky Company Simulator ma zadebiutować na PC (Steam) na przełomie 2022 i 2023 r. Wstępnie planowane jest też wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Stinky Company Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1608410/Stinky_Company_Simulator/

Stinky Company Simulator – Trailer:

Galeria


comments powered by Disqus