Wkrótce premiera Demolish & Build VR. Czas na ciężką robotę!

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 14-10-2021 07:08 ()


Już 18 października br. zadebiutuje unikalny symulator budowlany – Demolish & Build VR. Tytuł umożliwia prowadzenie firmy budowlano-wyburzeniowej, a gracze mogą używać wielu narzędzi, w tym zarówno młota, jak i wielkich maszyn. Demolish & Build VR zostanie wydane na platformie Steam. Gra jest kompatybilna z wszystkimi popularnymi headsetami VR (m.in. Oculus, HTC Vive Cosmos i Valve Index).

Za stworzenie Demolish & Build VR odpowiada polska firma Ultimate VR, która jest też wydawcą gry. W dalszych planach spółki są także wersje VR innych gier, w tym m.in. Ultimate Fishing Simulator 2, Castle Flipper, Train Station Renovation i Bakery Simulator.

Demolish & Build VR to gra bazująca na Demolish & Build 2018. Zespół Ultimate VR wprowadził przy tym odpowiednie zmiany z myślą o przeniesieniu tytułu do wirtualnej rzeczywistości.

W Demolish & Build VR gracz prowadzi globalne przedsiębiorstwo budowlano-wyburzeniowe. Twórcy przewidzieli m.in. możliwości używania dużych maszyn i niszczenia wielkich konstrukcji budowlanych. W sumie gra zaoferuje ok. 20 godzin zabawy.

Wprowadziliśmy cały szereg zmian dostosowujących grę do wirtualnej rzeczywistości, by gracze mieli jeszcze więcej frajdy w trakcie rozgrywki. Interesujące pod tym kątem będzie np. prowadzenie pojazdów. Tutaj pojawi się nawet możliwość driftu” – mówi CEO Ultimate VR, Dawid Sulkowski.

Na liście dostępnych narzędzi i pojazdów budowlanych znajduje się w sumie kilkanaście różnych pozycji. Wśród pojazdów znajdują się np. robot wyburzeniowy, buldożer, koparko-ładowarka, walec drogowy, betoniarka i dźwig z kulą wyburzeniową. W Demolish & Build VR gracze mogą również m.in. kupować nowe grunty oraz zarządzać specjalistycznymi maszynami i pracownikami.

W tej wersji Demolish & Build zapewni jednocześnie ciekawe i unikalne doświadczenia. Można tutaj zajmować się tak konstruowaniem, jak i czystą destrukcją, która przyniesie prawdopodobnie najwięcej radości. Takie aktywności dobrze sprawdzają się w VR i są z reguły bardzo pozytywnie odbierane przez graczy” – dodaje Dawid Sulkowski.

Demolish & Build VR – główne cechy:

  • robota budowlano-wyburzeniowa w VR;
  • wiele dużych maszyn;
  • zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
  • 2 różne lokacje;
  • specjalistyczne narzędzia;
  • inwestycje w posiadłości.

Datę premiery Demolish & Build VR na platformie Steam ustalono na 18 października 2021 r.

 

Demolish & Build VR (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1736090/Demolish__Build_VR/

Demolish & Build VR – Trailer:

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Demolish & Build VR

gatunek: symulacje, strategiczne, budowlane, rekreacyjne

producent: Ultimate VR

wydawca: Ultimate VR

język: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, turecki, włoski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 8 GB

data premiery: 18.10.2021 r. (PC – Steam)

 

Minimalne wymagania techniczne:

system operacyjny: Windows 7 (64-bit) lub nowszy

procesor: Intel Core i5-6600 lub równoważny

pamięć: 8 GB RAM

karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 lub równoważna

karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

DirectX: wersja 11

miejsce na dysku: 8 GB

 

Galeria


comments powered by Disqus