Farming Life wkrótce na PC. Nowa polska gra rolnicza

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 05-10-2021 17:44 ()


Już 18 października br. na PC zadebiutuje Farming Life, nowa gra rolnicza łącząca symulację farmy, strategię ekonomiczną i elementy gier typu builder. W tym „farmerskim SimCity” twórcy postawili na zróżnicowaną i relaksującą rozgrywkę, dając jednocześnie graczom dużo swobody w prowadzeniu gospodarstwa.

Za nową grę rolniczą odpowiada polskie studio Pyramid Games S.A., znane m.in. z gier Castle Flipper oraz Rover Mechanic Simulator. Wydawcami są Gaming Factory S.A. i Ultimate Games S.A.

Farming Life to nastawiona na jednoosobową rozgrywkę relaksująca gra farmerska z grafiką w rzucie izometrycznym. Twórcy połączyli elementy symulatora farmy, strategii ekonomicznej (manager/tycoon) oraz gier typu builder. Celem gracza jest odbudowa świetności rodzinnej farmy, a tytuł daje przy tym bardzo wiele swobody w prowadzeniu gospodarstwa. To od gracza zależy m.in. to, w jakim kierunku poprowadzi farmę, w co będzie inwestować czy też jakie gałęzie produkcji potraktuje priorytetowo.

Prace nad Farming Life trwały od blisko 3 lat, a rozgrywka jest tutaj z założenia spokojna i nastawiona na relaks, dlatego zdecydowaliśmy się na uproszczenie części elementów farmerskiego życia. Poszczególne opcje dotyczące rolnictwa i hodowli są odpowiednio zróżnicowane. Gracze otrzymują do tego dużo swobody w gospodarowaniu i decydowaniu, co pozwala na tworzenie całkowicie unikalnych farm, zgodnych z wizją i pomysłami gracza” – mówi CEO Pyramid Games S.A., Jacek Wyszyński.

W Farming Life nie zabraknie wydarzeń losowych. Na farmerskie życie wpływać mogą dodatkowe elementy, w tym np. ponadprzeciętne opady deszczu czy lis polujący na hodowane w gospodarstwie zwierzęta. Twórcy przygotowali ponadto m.in. dodatkowe zadania wykonywane dla burmistrza czy innych mieszkańców, a także elementy konkurowania z innymi farmami.

Farming Life oferuje wiele zróżnicowanych możliwości. Planowanie przestrzenne naszej farmy, inwestowanie w budynki i sprzęt, sadzenie warzyw, owoców i zbóż, hodowla zwierząt czy zatrudnianie i zarządzenie pracownikami. To przykłady tego, co czeka na graczy. Farming Life jest też w pewnej mierze grą przypominającą SimCity, choć – zamiast miasta – koncentrujemy się oczywiście na farmie. Ten tytuł powinien przypaść do gustu również graczom lubiącym produkcje w stylu Stardew Valley i Farm Manager 2021” – dodaje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Farming Life – główne cechy:

  • prowadzenie i rozwój farmy;
  • relaksująca rozgrywka;
  • wiele typów roślin i zwierząt hodowlanych;
  • duża swoboda w gospodarowaniu;
  • opieka nad zwierzętami, dbanie o uprawy;
  • rywalizacja o zdobycie tytułu najlepszej farmy w mieście.

Datę premiery na PC (Steam) ustalono na 18 października 2021 r.

 

Farming Life (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1031270/Farming_Life/

Farming Life – Release Date Announcement Trailer:

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Farming Life

gatunek: farmerskie, symulacje, rekreacyjne, builder, lifestyle

producent: Pyramid Games S.A.

wydawca: Gaming Factory S.A., Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony

data premiery: 18.10.2021 r. (PC – Steam)

 

Minimalne wymagania techniczne:

system operacyjny: Windows 10

procesor: Intel Core i5-6400 / AMD Ryzen 5 1500X

pamięć: 8 GB RAM

karta graficzna: RX 570 4GB VRAM / GeForce GTX 960 4GB VRAM

karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

DirectX: wersja 11

miejsce na dysku: 3 GB

Galeria


comments powered by Disqus