Train Station Renovation już dostępne na PS4 i PS5

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 02-10-2021 22:01 ()


Na konsolach PlayStation debiutuje Train Station Renovation, popularny symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów. Datę premiery na PlayStation 4 i PlayStation 5 ustalono na 1 października br. Już wcześniej gra pojawiła się na PC, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

Train Station Renovation to gra stworzona przez polskie studio Live Motion Games. W ubiegłym roku tytuł zadebiutował na PC, a w ostatnich miesiącach pojawił się też na Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S. Symulator cieszy się sporą popularnością i jest dobrze oceniany przez graczy. Obecnie na platformie Steam odsetek pozytywnych recenzji wynosi 84 proc.

Za wydanie gry na PlayStation 4 odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na PlayStation 5.

Rozgrywka w Train Station Renovation opiera się głównie na renowacji opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych, a także zdezelowanych pociągów. Gracze dostają do swojej dyspozycji cały szereg narzędzi oraz opcji naprawy i dekorowania stacji. Można korzystać np. z wałka do malowania, klucza naprawczego czy też łomu. Ważną rolę pełnią również możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozbudowany system ekonomiczny.

Twórcy przygotowali w sumie 15 zróżnicowanych stacji kolejowych. Wśród nich znajdują się np. prowincjonalne obiekty na terenach wiejskich, ale i duże stacje w wielkich miastach.

To gra opierająca się na relaksującej rozgrywce. Możemy w spokoju zająć się przywracaniem utraconej chwały zarówno stacjom kolejowym, jak i pociągom. Postępy w grze pozwalają na korzystanie z systemu rozwoju umiejętności, a dodatkowego realizmu nadają elementy ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Train Station Renovation – główne cechy:

  • dworcowo-kolejowe renowacje;
  • relaksująca rozgrywka;
  • 15 zróżnicowanych stacji kolejowych;
  • wiele narzędzi i sprzętu;
  • rozbudowany system ekonomiczny.

 

Train Station Renovation (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5987-CUSA28973_00-6111579429226868/

Train Station Renovation – PlayStation Trailer:

 

Train Station Renovation (Microsoft Store):

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Train Station Renovation (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/train-station-renovation-switch/

Train Station Renovation (Steam):

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Train Station Renovation

gatunek: symulacje, rekreacyjne, kolejowe, lifestyle

producent: Live Motion Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński uproszczony, japoński, portugalski brazylijski, rosyjski, turecki, arabski, czeski, duński, węgierski, koreański, norweski, rumuński, hiszpański latynoamerykański, szwedzki, ukraiński

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 8,1 GB

data premiery: 1.10.2021 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 2.06.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 6.05.2021 r. (Nintendo Switch), 1.10.2020 r. (PC – Steam)

Galeria


comments powered by Disqus