World of Warships obchodzi 6. urodziny!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 09-09-2021 17:53 ()


Olbrzymia aktualizacja przynosi prezenty dla graczy, nowy tryb rozgrywki, nowe okręty oraz drugą współpracę z Transformersami.

Wargaming, twórcy i wydawcy najpopularniejszej gry o bitwach morskich World of Warships ogłasza, że od dziś dostępna jest nowa, potężna aktualizacja 0.10.8 na 6. urodziny gry!

6 lat World of Warships!

Aby rozpocząć świętowanie gracze mogą zapoznać się z kolekcją „6 lat World of Warships” i rozpocząć składanie 60. elementowych, gigantycznych puzzli poświęconych najważniejszym wydarzeniom z historii gry. Puzzle można zdobywać ze specjalnych, okolicznościowych kontenerów, które są dostępne w zbrojowni za żetony jubileuszowe. Kontenery można zdobywać również w nowych zestawach misji oraz uczestnicząc w rywalizacji biur projektowych. Nagrodą za ukończenie jest super kontener, 6 kontenerów urodzinowych, flaga „6 lat World of Warships” oraz żetony. Poza tym gracze będą zdobywać wartościowe nagrody grają okrętami poziomu V i wyżej!

Nowy, tymczasowy tryb rozgrywki - konwój!

Aktualizacja przynosi ze sobą również nowy tryb rozgrywki – konwój! Bazuje on na rzeczywistych wydarzeniach na morzach i oceanach XX. wieku. Konwoje morskie były bardzo popularne, a konflikty decydowały się przez dotarcie lub zatopienie okrętów transportowych. Teraz gracze będą mogli doświadczyć tych emocji na własnej skórze. Jedna drużyna będzie eskortować, a druga starać się powstrzymać konwój.

Współpraca z TRANSFORMERS.

World of Warships połączył siły z Hasbro, aby oddać graczom drugą współpracę z tą popularną marką. Aby uczcić 35 lat na rynku kultowego filmu animowanego Transformers, Wargaming udostępnia nową zawartość inspirowaną franczyzą. Cztery postacie będą dostępne w grze - Hot Rod, Grimlock, Starscream i Soundwave. Współpraca obejmuje permanentne i tymczasowe kamuflaże, dowódców z ich unikatowymi głosami, flagi i naszywki.

Nowe okręty holenderskie i radzieckie!

Od dziś nowe holenderskie krążowniki wypłynęły z wczesnego dostępu i są już dostępne dla wszystkich graczy. Wypływają one z historycznego portu Rotterdam, wiernie odwzorowanego w grze. Te jednostki mają nowe uzbrojenie – atak lotniczy. Poza tym charakteryzują się dobrym ukryciem, manewrowością oraz mocnymi działami i solidnym opancerzeniem na wyższych poziomach. Do wczesnego dostępu natomiast trafiły radzieckie lotniskowce. Komsomolec (poziom IV), Serow (poziom VI) i Pobieda (poziom VIII) są dostępne za nową, tymczasową walutę - sowieckie żetony. Wyposażone w potężne eskadry, które zadają dużo obrażeń pojedynczym atakiem, posiadają rakiety wspomagające i bombowce… zdecydowanie będą stanowić niemałe zagrożenie. Sowieckie żetony można zdobywać w biurze projektowym, aktywując codzienne, darmowe zestawy lub wymieniać za żetony społeczności w zbrojowni.


comments powered by Disqus