Najbardziej wybuchowy akcyjniak tego roku❗ „Zabójczy koktajl” już 27 sierpnia w kinach

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 09-08-2021 06:55 ()


Filmowa petarda w reżyserii Navota Papushado, okrzykniętego już nowym Quentinem Tarantino. W rolach głównych: Karen Gillan („Avengers”, „Doktor Who”), Lena Headey („Gra o tron”) oraz Paul Giamatti („Billions”). Zemsta najlepiej smakuje na zimno.

„Zabójczy koktajl” to najnowszy film Navota Papushado, który zdążył już docenić sam Quentin Tarantino. Po obejrzeniu filmu, zachwycony reżyser „Kill Billa” zorganizował pokaz specjalny w swoim kinie w Los Angeles, z udziałem obsady i twórców. Świat neonów, czarny humor i rewelacyjne sceny walki w rytmie największych przebojów Janis Joplin to przepis na „Zabójczy koktajl”, który zabiera nas w jaskrawy świat kina akcji.
Rzeczywistość i logikę zostaw za drzwiami i daj się porwać najbardziej odjazdowemu akcyjniakowi tego roku! (Richard Roeper, Chicago Sun Times) Eksplozja dobrej zabawy w świecie neonów (Tom Santilli, Movie Show Plus) Zabójcza mieszanka kolorów, akcji i klimatu filmów Quentina Tarantino. To trzeba zobaczyć! (Brian Lowry, CNN).

Na ekranie, w blasku neonów, zobaczymy gwiazdorską obsadę. W główną rolę wcieliła się Karen Gillan, znana m.in. z filmów Marvela („Avengers”, „Strażnicy Galaktyki”), „Jumanji: Przygoda w dżungli”, czy kultowy serial „Doctor Who”. U jej boku wystąpiły Lena Headey („Gra o tron”), nominowana do Oscara Angela Bassett („Czarna Pantera”), Michelle Yeoh („Przyczajony tygrys, ukryty smok”), a także Carla Gugino („Watchman. Strażnicy”) oraz Paul Giamatti („Billions”). Na planie operatorem kamery był Ernest Wilczyński, jeden z autorów zdjęć do nagrodzonej Oscarem „Idy” oraz „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego. Za choreografię do scen walki odpowiada Laurent Demianoff, który pracował m.in. ze Scarlet Johansson przy filmie „Lucy”.

Sam dorastała w elitarnej grupie przestępczej zwanej „Firmą” i została wyszkolona na specjalistkę od najniebezpieczniejszych zleceń. Kiedy podczas jednego z zadań zabija niewłaściwą osobę, sprawy się komplikują, a Sam nie może już liczyć na wsparcie swojej organizacji. Teraz musi dopaść tych, którzy wydali na nią wyrok śmierci. Nie jest jednak sama – zemstę na „Firmie” niespodziewanie planuje również ktoś inny.

„Zabójczy koktajl”, w dystrybucji M2 Films, w kinach już 27 sierpnia!


comments powered by Disqus