World of Tanks Modern Armor startuje z sezonem G.I. JOE!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 29-06-2021 18:46 ()


Walcz o wolność w World of Tanks Modern Armor! Już dziś staruje nowy sezon zawartości z G.I. Joe w roli głównej. Partnerstwo z Hasbro przynosi ze sobą kultowe lata 80. do gry!

Gracze mogą wskoczyć do walki i przechodzić 100. ekscytujących misji jako bohaterski G.I. JOE lub przebiegła organizacja Cobra. Ten sezon jest wypełniony wyzwaniami oraz dodatkowymi nagrodami jak karty dostępu, złoto, srebro, boosty, materiały eksploatacyjne, dowódca premium Cobra, czołg-prototyp T-54 i skórka „Cobra B.O.A.”. Posiadacze przepustki sezonowej będą mieli dostęp do jeszcze większej ilości wyzwań oraz nagród jak dowódca Duke w 2D i 3D czy klasyczny czołg G.I. JOE MOBAT. Ultymatywna przepustka zaś da dostęp do wszystkich nagród oraz odblokuje czołg Cobra H.I.S.S. oraz dowódców Cobry.

„Wraz z premierą Modern Armor chcieliśmy dodać coś co będzie idealnie pasowało klimatem, a tak jest w przypadku franczyzy G.I. JOE. Nasze studio z pasją odwzorowało czołgi MOBAT i H.I.S.S oraz planujemy wydać jeszcze więcej zawartości wraz z postępem sezonu.” Mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny World of Tanks Modern Armor.

Nowy sezon G.I. JOE jest dostępny od dziś w crossplayu pomiędzy PlayStation®4 & 5 oraz Xbox One, Xbox Series S & X i potrwa do 23 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry console.worldoftanks.com 


comments powered by Disqus