Together wkrótce na Nintendo Switch. Polska platformówka zaprasza do kooperacyjnej zabawy

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 13-06-2021 18:11 ()


Już 16 czerwca br. na Nintendo Switch zadebiutuje Together, dynamiczna i pełna kolorów platformówka 2D, która jest nastawiona głównie na kooperacyjną zabawę. W tym lub kolejnym roku Together trafi też na PC oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Za powstanie Together odpowiada polskie studio The Dust S.A. Wydawcą gry na Nintendo Switch i innych konsolach będzie Ultimate Games S.A.

Together to nastawiona na kooperacyjną zabawę platformówka 2D. Gra oferuje zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dostępny lokalnie tryb kooperacji dla dwóch graczy. Twórcy przygotowali mocno zróżnicowany świat, który zła Mona Chrome pozbawiła barw. Celem jest odmiana poszczególnych poziomów i przywrócenie światu kolorów.

„Jak sama nazwa wskazuje, Together to gra stworzona głównie z myślą o kooperacji. W trakcie rozgrywki dwójka graczy jest połączona linką, co wymaga oczywiście stałej i dobrej współpracy, by osiągnąć cele. Linka pomaga też w walce, ale możliwe jest także rozłączenie naszych postaci, choć jedynie na pięć sekund” – mówi CEO The Dust S.A., Jakub Wolff.

Poza głównym motywem kolorowania pozbawionego barw świata i mechaniką linki, twórcy postawili również m.in. na karykaturalne postaci z unikalnymi umiejętnościami oraz sporą dawkę lekkiego humoru.

Together to tytuł najlepiej sprawdzający się w kooperacji – zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny. Cztery różne poziomy trudności pozwalają na dostosowanie gry do naszych aktualnych potrzeb, więc rozgrywka może być stosunkowo niewymagająca, ale może być też całkiem dużym wyzwaniem” – wskazuje COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Together – główne cechy:

  • pełna kolorów platformówka 2D;
  • unikalna mechanika linki;
  • ponad 20 zróżnicowanych poziomów;
  • dynamiczna kooperacja;
  • 12 różnych postaci.

Datę premiery Together w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 16 czerwca 2021 r. W bieżącym lub kolejnym roku tytuł trafi również na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Together

gatunek: zręcznościowe, platformowe, kooperacyjne, akcja, metroidvania

producent: The Dust S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

liczba graczy: 1-2

rozmiar pliku: 320 MB

data premiery: 16.06.2021 r. (Nintendo Switch), 2021/2022 (PC – Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S)

 

Together (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/together-switch/

Together – Nintendo Trailer:

Together (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1121010/TOGETHER/

Galeria


comments powered by Disqus