Portal Games ogłosiło premierę „DUNE: House Secrets”

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 10-06-2021 17:48 ()


Portal Games ogłosiło kolejne informacje o Dune: House Secrets - nowej narracyjno-fabularnej grze planszowej, inspirowanej nadchodzącym filmem:
  • Gra będzie miała swoją premierę 15 października 2021 roku na targach Essen Spiel. Impreza ta należy do największych na świecie targów poświęconych grom planszowym, które co roku odwiedza ponad 150 000 osób. Gra trafi do sklepów na całym świecie na krótko po tym wydarzeniu.
  • Uruchomiliśmy dzisiaj nową stronę internetową www.dune.portalgames.pl.  Prezentujemy na niej  pierwsze informacje o zbliżającej się premierze Dune: House Secrets.
  • 12 lipca 2021 r. rozpocznie się ekscytująca kampania przedsprzedażowa, zachęcamy więc graczy, aby zapisali się do newslettera poświęconego temu tytułowi i najświeższe wiadomości otrzymywali jako pierwsi. 
Fani mogą oczekiwać regularnych aktualizacji dedykowanej witryny w nadchodzących tygodniach: ekskluzywnych wiadomości, przedstawienia gry, dzienników projektanta i nie tylko.

Dowiedz się więcej na: www.dune.portalgames.pl
 


O DUNE: HOUSE SECRETS

Dodaliśmy do Dune: House Secrets wiele nowych mechanik i rozwiązań względem wielokrotnie nagradzanego systemu gry Detektyw. To fabularna gra przygodowa dla 1-4 graczy w wieku od 14 lat, zapewniająca wyjątkowe, osadzone w niezwykłej historii przeżycia, które rzucą cię w sam środek wydarzeń pustynnej planety Arrakis.

Dune: House Secrets gracze wcielaja się w buntowników, którzy muszą rozwiązać serię trudnych misji, dysponując ograniczoną ilością czasu i zasobów. Będziecie wspólnie podejmować decyzję dotyczące rozwoju fabuły, eksplorując różne regiony świata, podążając za tropami. Podczas rozgrywki gracze będą mogli korzystać z wielu fizycznych i cyfrowych komponentów gry. Za ich pomocą będą poznawać historię i oddziałowywać na toczącą się fabułę, nie raz w ciekawych i zaskakujących kierunkach – wszystko to dla prawdziwie wciągającej gry.

Gra rozpoczyna się od krótkiego Prologu, który ułatwi graczom zagłębienie się w całość uniwersum. Przygoda jest kontynuowana przez trzy duże rozdziały, z których każdy zajmuje 2-3 godziny. Podczas nich gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia, aby ulepszać swoje postacie i odblokowywać nowe opcje rozgrywki w kolejnych misjach. Jeśli gracze ukończą wszystkie trzy rozdziały, odkryją dodatkowy wątek z epickim punktem kulminacyjnym i trwałym wpływem na dwie przyszłe gry z planowanej trylogii Dune Portal. Każdą przygodę można rozegrać również w trybie solo.

Oficjalnie licencjonowana gra planszowa wyprodukowana we współpracy z Legendary Entertainment, Herbert Properties LLC, Gale Force Nine (GF9) i Genuine Entertainment, Dune: House Secrets została zaprojektowana przez weterana branży gier planszowych, Ignacego Trzewiczka, i napisana przez Przemysława Rymera. Obaj są dobrze znani ze swojej współpracy przy Detektywie: Kryminalnej Grze Planszowej, która sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzy, w kilkunastu językach na całym świecie.

comments powered by Disqus