„Najgorszy człowiek na świecie” Joachima Triera w konkursie głównym Festiwalu w Cannes

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 03-06-2021 12:21 ()


„Najgorszy człowiek na świecie” („The Worst Person in the World”) Joachima Triera w konkursie głównym 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

Wracają festiwale, wraca wielkie kino! Świetne wieści z Cannes – nasz film „Najgorszy człowiek na świecie” („The Worst Person in the World”) w reżyserii Joachima Triera w konkursie głównym 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes! Film norweskiego reżysera („Reprise. Od początku raz jeszcze”, „Oslo, 31 sierpnia”) powalczy o Złotą Palmę! Polska premiera: jesień/zima 2021, dystrybucja M2 Films.

 

„Od dawna chciałem zrobić film o miłości. Takiej, która sięga głębiej niż typowe ekranowe historie miłosne, gdzie wszystko wydaje się proste, a uczucia są tak cudownie jednoznaczne. (...) Film, który przyjrzy się trudnościom związanym ze spotkaniem kogoś, gdy zmagasz się z własnym życiem” – zapowiada Joachim Trier. Jego najnowszy film, „Najgorszy człowiek na świecie” („The Worst Person in the World”), jest trzecią częścią trylogii, na którą składają się głośne i docenione na całym świecie „Reprise. Od początku raz jeszcze”, i „Oslo, 31 sierpnia”.


comments powered by Disqus