Czas kolejowych rewolucji. Train Station Renovation debiutuje na konsolach Xbox

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 01-06-2021 06:10 ()


Po premierach na PC i Nintendo Switch Train Station Renovation debiutuje na konsolach Xbox. To symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów, który wyróżnia się także m.in. elementami ekonomicznymi. Datę premiery na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S ustalono na 2 czerwca br.

Train Station Renovation to gra polskiego studia Live Motion Games, która w ubiegłym roku zadebiutowała na PC, a niedawno pojawiła się też na Nintendo Switch. Symulator spotkał się z dobrym przyjęciem graczy – odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam sięga obecnie 83 proc.

Za wydanie gry na Xbox One odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa również na Xbox Series X/S.

W Train Station Renovation rozgrywka, oparta na widoku z perspektywy pierwszej osoby, koncentruje się głównie na renowacji opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych, a także zdezelowanych pociągów. Twórcy przygotowali wiele narzędzi i opcji naprawiania oraz dekorowania stacji. Można korzystać np. z łomu, wałka do malowania czy klucza naprawczego.

Łącznie gracze mają do dyspozycji 15 zróżnicowanych stacji kolejowych – od niewielkich obiektów na terenach wiejskich do dużych stacji w wielkich miastach. Symulator wyróżnia się także rozbudowanym systemem ekonomicznym oraz możliwościami zdobywania nowych umiejętności.

Train Station Renovation to gra oferująca spokojną i relaksującą rozgrywkę. Możemy tutaj zająć się przywracaniem stacjom kolejowym oraz pociągom utraconej chwały. Zabawę świetnie uzupełniają system rozwoju umiejętności oraz nadające grze dodatkowego realizmu opcje ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Train Station Renovation – główne cechy:

  • dworcowo-kolejowe renowacje;
  • relaksująca rozgrywka;
  • 15 zróżnicowanych stacji kolejowych;
  • wiele narzędzi i sprzętu;
  • rozbudowany system ekonomiczny.

Datę premiery Train Station Renovation na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 2 czerwca 2021 r.

 

Train Station Renovation (Microsoft Store):

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Train Station Renovation – Xbox Trailer:

 

Train Station Renovation (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/train-station-renovation-switch/

Train Station Renovation (Steam):

https://store.steampowered.com/app/914010/Train_Station_Renovation/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Train Station Renovation

gatunek: symulacje, rekreacyjne, kolejowe, lifestyle

producent: Live Motion Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński uproszczony, japoński, portugalski brazylijski, rosyjski, turecki, arabski, czeski, duński, węgierski, koreański, norweski, rumuński, hiszpański latynoamerykański, szwedzki, ukraiński

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 7,9 GB

data premiery: 2.06.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 6.05.2021 r. (Nintendo Switch), 1.10.2020 r. (PC – Steam)

Galeria


comments powered by Disqus