Bad Dream: Coma już wkrótce na Xbox One i Xbox Series X/S

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 18-04-2021 11:41 ()


Już 20 kwietnia br. na Xbox One i Xbox Series X/S pojawi się jeden z najbardziej intrygujących, niezależnych horrorów ostatnich lat – Bad Dream: Coma. To gra przygodowa point-and-click, która wyróżnia się mrocznym i niepokojącym klimatem, rzeczywistością sennych koszmarów oraz nieliniową fabułą z licznymi wyborami. Wcześniej tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty na PC i Nintendo Switch.

Bad Dream: Coma to gra stworzona przez niezależne polskie studio Desert Fox. Wydawcą na Xbox One jest Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł będzie dostępny też na Xbox Series X/S.

Ten niezależny horror, oparty na mechanikach znanych z przygodówek point-and-click, spotkał się wcześniej z bardzo dobrym odbiorem na PC i Nintendo Switch. W przypadku tej pierwszej wersji odsetek pozytywnych recenzji graczy na platformie Steam sięga obecnie aż 91 proc. (na 1,2 tys. recenzji), a wskaźnik Metascore wynosi 79/100 pkt.

W Bad Dream: Coma gracze mogą liczyć m.in. na minimalistyczną oprawę graficzną i oryginalną ścieżkę dźwiękową. Rzeczywistość sennych koszmarów pogłębia surrealistyczny i bardzo niepokojący klimat. Kluczową rolę w rozgrywce odgrywają wybory, bo w grze Desert Fox nawet najmniejsza decyzja może mieć bezpośredni wpływ na dalszy rozwój akcji.

Bad Dream: Coma to jeden z bardziej intrygujących i nieszablonowych horrorów ostatnich lat, który teraz będzie dostępny także na konsolach Microsoftu. Poza unikalnym, sennym klimatem, gracze dostają tutaj również rozbudowaną i nieliniową fabułę, dzięki czemu do gry można podchodzić wielokrotnie i za każdym razem odkrywać coś całkiem nowego. Bad Dream: Coma jest bardzo unikalnym dziełem i można powiedzieć, że pozycją obowiązkową dla fanów horrorów i mrocznych klimatów” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Bad Dream: Coma – główne cechy:

  • mrok, smutek i niepokój;
  • surrealistyczna rzeczywistość sennych koszmarów;
  • nieliniowa fabuła z licznymi wyborami;
  • niezwykłe sekrety do odkrycia;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 20 kwietnia 2021 r.

 

Bad Dream: Coma (Microsoft Store):

http://ult.ink/BadDreamXbox

Bad Dream: Coma – Xbox Trailer:

Bad Dream: Coma (Steam):

https://store.steampowered.com/app/538070/Bad_Dream_Coma/

Bad Dream: Coma (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/bad-dream-coma-switch/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Bad Dream: Coma

gatunek: horror, przygodowe, niezależne, point-and-click

producent: Desert Fox

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, hiszpański, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 463 MB

data premiery: 20.04.2021 r. (Xbox One, Xbox Series X/S), 24.01.2019 r. (Nintendo Switch), 9.03.2017 r. (PC – Steam)

Galeria


comments powered by Disqus