Viggo Mortensen zaprasza polskich widzów na film!

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 31-03-2021 16:32 ()


Wyjątkowa premiera w Twoim domu! Viggo Mortensen w swoim pełnym czułości filmie „Jeszcze jest czas”, w duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem, już na VOD!

Kina wciąż pozostają zamknięte, jednak już dziś na platformach VOD premiera, którą trzeba zobaczyć! „Jeszcze jest czas”, w dystrybucji M2 Films, to pełna nadziei, chwytająca za serce opowieść o relacjach rodzinnych, idealna na świąteczny seans w gronie najbliższych. W swoim olśniewającym debiucie reżyserskim trzykrotnie nominowany do Oscara Viggo Mortensen, nie tylko stanął po drugiej stronie kamery, ale także zagrał główną rolę i napisał scenariusz oraz muzykę do filmu. U jego boku, w kapitalnej obsadzie filmu,wystąpili również m.in. Lance Henriksen, Sverrir Gudnason, Hannah Gross oraz Laura Linney.  


John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

Dystrybutorem filmu „Film o przebaczeniu, jakiego potrzebowaliśmy!” jest firma M2 Films. Film można obejrzeć na platformach VOD: VOD.pl, Premiery CANAL+, Player +, UPC Polska, Play Now, , Vectra, Multimedia Polska, Netia, Rakuten, Moje eKino, TVP VOD, IPLA, Nowe Horyzonty VOD oraz Orange VOD.

 

comments powered by Disqus