Naomi McDuffie bohaterką kolejnego serialu DC

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 19-03-2021 09:19 ()


The CW pracuje nad pilotem kolejnego serialu z bohaterką DC. Chodzi o stworzoną przez Michaela Briana Bendisa postać Naomi. Za pilota odpowiada Ava DuVernay, a w głównej roli zobaczymy Kaci Walfall (Poślubione armii, Power). Naomi ukazała się w DC pod szyldem Wonder Comics, a za serię odpowiadają Brian Michael Bendis, David F. Walker i Jamal Campbell.

Naomi McDuffie jest opisywana jako spokojna i pewna siebie licealistka, która jest adoptowaną córką kochających rodziców. Popularna wśród wszystkich dzieciaków w jej wojskowym miasteczku. Kiedy odkrywa, że ma coś wspólnego z podobnymi do bogów bohaterami zamieszkującymi jej świat, wszystko się zmienia. Naomi jest obecnie członkiem Ligi Sprawiedliwości pisanej przez Briana Michaela Bendisa. Dołączyła do Batmana, Supermana, Aquamana, Black Canary, Hawkgirl i Green Arrowa w 59. zeszycie serii.  

W serialu wystąpią także Alexander Wraith (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.), Cranston Johnson i Camila Moreno. Wraith wcieli się w Dee, właściciela lokalnego salonu tatuażu. Dee daje do zrozumienia, że wie więcej, niż jest gotów powiedzieć. Johnson gra Zumbado, tajemniczego właściciela lokalnego parkingu używanych samochodów. Słysząc niepokojące plotki o jego przeszłości, Naomi próbuje go unikać. Moreno zagra Lourdes, młodą kobietę z sarkastycznym poczuciem humoru, która pracuje w sklepie z kolekcjami vintage. Ma nieodwzajemnioną sympatię do Naomi i podziela jej obsesję na punkcie klasycznych komiksów. Chętnie też przyłącza się do planów Naomi, by odkryć tajemniczą przeszłość dziewczyny. 

Premiera serialu planowana jest w 2022 roku.

 


comments powered by Disqus