G.I. JOE w World of Tanks!

Autor: Wargaming Redaktor: Motyl

Dodane: 12-03-2021 17:04 ()


Kultowe G.I. JOE wraz ze swoim odwiecznym rywalem, bezwzględną organizacją Cobra, wkraczają do świata World of Tanks. Od dziś dostępne są dwa specjalne style 3D: pierwszy dla czołgu TS-5 (drużyna G.I. JOE), a drugi dla T-54 prototyp (Cobra). Poza tym pojawią się legendarne naklejki z G.I. JOE, M.O.B.A.T. i Cobra H.I.S.S, które czołgiści pamiętają z dzieciństwa. Gracze mogą wziąć udział w serii misji specjalnych, aby zdobyć unikatowe emblematy, inskrypcje oraz rezerwy osobiste. W zależności od wybranej strony dostaniecie logotypy G.I.JOE albo organizacji Cobra. Misje starują od dziś i potrwają do 26 marca.

G.I. JOE to jedne z najpopularniejszych na świecie figurek akcji. Generacje dzieci na całym globie bawiły się nimi i brały udział w konflikcie pomiędzy elitarną drużyną komandosów, a organizacją Cobra, międzynarodową siecią przestępców. Niezliczone ilości bitew zostały stoczone przy użyciu plastikowych figurek (często dowodzonych przez dzisiejszych czołgistów w World of Tanks), które uzyskały status kulturowego fenomenu.

Od 15 marca startuje nowa przepustka sezonowa w World of Tanks PC. Warto przypomnieć, że każdy czołgista dostaje podstawową, darmową wersję, jest również opcja ulepszona, dodatkowo płatna. Czwarty sezon potrwa do 15 czerwca i zaoferuje kilka ulepszeń w stosunku do poprzednich edycji. Tym razem czekają 3 rozdziały, po 50 misji każdy, a główną nagrodą za ukończenie każdego z nich będą unikatowe style 3D dla Object 705A, T110E3 i czołgu średniego 121. Tym razem punkty do przepustki sezonowej można zdobywać w różnych trybach gry czyli w bitwach losowych, rankingowych, w stalowym łowcy oraz poprzez wyzwania dzienne. 

Stalowy Łowca, tryb battle royale w World of Tanks również startuje dziś i potrwa do 21 marca. Tym razem ten tryb nie ma własnego postępu tylko połączony jest z przepustką sezonową. Za wyniki w tym unikatowym trybie dostajemy punkty liczące się do przepustki sezonowej.

Więcej informacji o współpracy z G.I.JOE, Przepustce sezonowej i Stalowym łowcy na oficjalnej stronie gry -> https://worldoftanks.eu/pl/

 


comments powered by Disqus