Roadside Assistance Simulator zapowiedziany. W 2023 r. gracze wsiądą do autolawet

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 11-02-2021 17:27 ()


W 2023 r. premierę mieć będzie Roadside Assistance Simulator, rozbudowana gra motoryzacyjna, w której można będzie sprawdzić się w pomocy drogowej – zapowiada Ultimate Games S.A. Nowy symulator ma nawiązywać do bestsellerowej serii Car Mechanic Simulator, a jednocześnie oferować wiele unikalnych rozwiązań. Roadside Assistance Simulator trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Nad Roadside Assistance Simulator pracuje polskie studio 3T Games, a wydawcą będzie Ultimate Games S.A. To już trzeci wspólny projekt obu firm – wcześniej zapowiedziane zostały Smuggler Simulator oraz Essex: The Whale Hunter.

Roadside Assistance Simulator to unikalna gra w otwartym świecie, z grafiką w pierwszoosobowej perspektywie (FPP). Podstawą rozgrywki będzie wykonywanie różnego rodzaju zleceń związanych z pomocą drogową oraz wsparciem po wypadkach i innych incydentach drogowych.

Twórcy z 3T Games szykują zróżnicowane typy zleceń, w tym np. wyciągnięcie z rowu i transport uszkodzonego pojazdu na lawecie, ugaszenie płonącego auta czy wycięcie fragmentów zniszczonego w wypadku samochodu. Rozgrywka ma obejmować również cały szereg dodatkowych elementów – znaczenie mieć będą m.in. odpowiednio szybkie dotarcie do miejsca zdarzenia, walka z konkurencją o rynek, dbanie o pojazd z lawetą lub autolawetę, a także rozwój i rozbudowa warsztatu.

W Roadside Assistance Simulator zaproponujemy graczom zróżnicowaną rozgrywkę związaną nie tylko z transportem zniszczonych pojazdów na lawecie i różnymi naprawami na drodze. Będziemy musieli też np. zadbać o rozwój warsztatu, własną reputację i pozycję na rynku. Naprawy będą oparte na rozwiązaniach podobnych do tych znanych z bestsellerowych gier z serii Car Mechanic Simulator, ale sama rozgrywka będzie miała oczywiście swoje całkiem unikalne cechy i powinna spodobać się nie tylko fanom napraw samochodowych” – mówi CEO 3T Games, Rafał Jelonek.

Roadside Assistance Simulator – główne cechy:

  • kryzysowe sytuacje drogowe;
  • zróżnicowane misje i wyzwania;
  • ulepszanie pojazdów pomocy drogowej;
  • rozbudowa warsztatu;
  • intrygi branżowe i walka o rynek.

Premiera Roadside Assistance Simulator została zaplanowana wstępnie na 2023 r. Tytuł ma trafić na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

 

Roadside Assistance Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1513940/Roadside_Assistance_Simulator

Roadside Assistance Simulator – Official Reveal Trailer:

Galeria


comments powered by Disqus