Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 03-08-2007 14:48 ()


’Simpsonowie: Wersja kinowa’

Gdy światu grozić będzie zagłada, jedna rodzina pokaże na co ją stać. Zwariowane przygody legendarnych już Simpsonów, tym razem na dużym ekranie.

Czas: 87 minut

 

 

’Motel’

 

Młode małżeństwo na skutek awarii samochodu trafia do przydrożnego motelu. W oczekiwaniu na otwarcie warsztatu postanawiają spędzić w nim noc. Wkrótce okazuje się, że nie była to najlepsza decyzja. Zauważają bowiem, że makabryczny film jaki znajduje się w magnetowidzie, został nakręcony w zajmowanym przez nich pokoju. Są oni – tak jak poprzedni lokatorzy – obserwowani przez czujne oko kamery. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przeżycie.

Czas: 85 minut

 

’Zew Krwi’

 

Istnieje gen, który odróżnia człowieka od zwierzęcia. Jednakże niektórzy rodzą się bez niego – pół ludzie – pół bestie. Przez tysiąclecia skrywali swą tożsamość. Niektórzy z nich żywią się ludzkim ciałem i krwią – gdy raz jej zakosztują, nie mogą już przestać. Teraz, gdy wzejdzie krwawy księżyc rozpocznie się wojna o władzę nad całym ich gatunkiem. W samym sercu walki znajdzie się chłopiec, którego jedna z grup będzie chciała ochronić, druga zaś wyeliminować.

Czas: 110 minut

Premiery DVD

 

‘Apocalypto’

 

Akcja filmu toczy się tuż przed upadkiem cywilizacji Majów. Łapa Jaguar wraz z większością swojego pokojowego, żyjącego w harmonii z natura plemienia zostaje uprowadzony przez znacznie większe i bardziej agresywne plemię. Rozwinięta cywilizacja agresorów oparta jest na kulcie śmierci. Łapa Jaguar ma zostać złożony w ofierze Bogom. Widząc ogrom okrucieństwa i będąc świadomym faktu, że gdzieś w dżungli pozostała jego rodzina, daje mu siłę do walki i nadzieję na ucieczkę.

Czas: 139 minut

 

‘Szef wszystkich szefów’

 

Ravn jest właścicielem IT. Jednakże w obawie, że pracownicy darzyć go będą niechęcią ze względu na podejmowane decyzje, wymyśla fikcyjnego przełożonego, który nigdy nie pojawia się w firmie. Pomysł wydaje się skuteczny, aż do czasu gdy Ravn chce sprzedać firmę. Wówczas tajemniczy ‘Szef’ musi pojawić się w sposób materialny. W tym celu bohater zatrudnia bezrobotnego aktora, który przez kilka dni ma zagrać tajemniczego pracodawcę. Taki obrót sytuacji pociąga za sobą nieprzewidziane konsekwencje.

Czas: 99 minut

 


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...