JPF planuje wydanie kolejnych mang z serii klasyków

Autor: JPF Redaktor: Raven

Dodane: 06-11-2020 12:10 ()


JPF uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego ich przyszłych planów wydania nowości josei oraz innych klasyków, na które wiele osób czeka.

Poniżej treść całego newsa:

Dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy odnośnie zbliżających się nowości josei oraz innych klasyków, na które wiele osób czeka.
 
Możemy już dzisiaj zdradzić, że szykujemy dla Was kontynuację "Klanu Poe", wydaną w 3 osobnych tomach po około 200 stron każdy (format A5). Jeśli nie znacie jeszcze pierwszej serii, wciąż macie szansę ją nadrobić: https://www.mangarden.pl/pl/c/Klan-Poe/211
 
Pre-ordery uruchomimy po zakończeniu formalności.
 
Oprócz kontynuacji kultowego tytułu Moto Hagio czekamy na czterotomową serię josei/shoujo (bardziej josei) cenionej autorki, która dotąd nie ukazała się na naszym rynku. Seria swego czasu była dość głośna, ze względu na otrzymaną nagrodę oraz film live action.
 
Odnośnie tytułów Rumiko Takahashi - po zakończeniu formalności rozpoczniemy duży projekt o nazwie "Kolekcja Rumiko Takahashi". Będziemy w niej prezentować wiele tytułów autorki, w formie tomików zbiorczych, w formacie A5, z opcjonalną twardą oprawą. Na początek otrzymacie 3 tytuły, które po ukończeniu będą zastępowane kolejnymi. Cel jest taki, aby co miesiąc ukazał się 1 tomik kolekcji (czyli tytuły będą kwartalnikami). Wydania będą posiadały nowe, piękne okładki zachowujące spójność, aby cała kolekcja (niezależnie jakie tytuły będziecie zbierać) prezentowała się jak najlepiej.
 
To wszystko dzieje się dzięki Wam drodzy czytelnicy! Wam, którzy wspieracie nasze wydania, sięgacie nie tylko po sezonowe tytuły, ale interesujecie się klasyką i twórczością cenionych autorów.
Na oficjalne ogłoszenie tytułów, podanie cen i uruchomienie sprzedaży musimy jeszcze poczekać, załatwianie podpisów i dokumentów w czasie pandemii trwa niestety o wiele dłużej niż zwykle. Prosimy o wyrozumiałość."
 

comments powered by Disqus