„Raya i ostatni smok” zapraszają w pierwszej zapowiedzi do egzotycznej Kumandry!

Autor: Ewelina Sikorska Redaktor: Paridae

Dodane: 22-10-2020 13:00 ()


Po kilku miesiącach niepewności i oczekiwania w końcu Disney na swoich mediach społecznościowych wypuścił pierwszy teaser swojej najnowszej animacji, nad którą prace były kończone już w trakcie trwania panoszącej się obecnie wszędzie pandemii. Mowa oczywiście o Rayi i ostatnim smoku. Tym razem Disney zabierze nas do egzotycznej krainy Kumandra, gdzie dawniej smoki i ludzie żyli w harmonii. Jednak wszystko się zmieniło, gdy krainie zagroziły tajemnicze złowrogie stwory Druun. W pokonaniu ich pomogły smoki, które zapłaciły za ten czyn ogromną cenę. Po 500 latach od tych wydarzeń, do podzielonej Kumandry znów zbliża się niebezpieczeństwo. Jedynym na niego ratunkiem jest odnalezienie ostatniego smoka, czego podejmuje się młoda wojowniczka - Raya. 

W Rayi i ostatnim smoku w głównych rolach usłyszymy Kelly Marie Tran (nowa trylogia Gwiezdnych Wojen) i Awkwafinę (Bajecznie bogaci Azjaci).

Na razie amerykańska premiera tej produkcji została zapowiedziana na marzec przyszłego roku, a polska premiera nie została jeszcze ogłoszona. Poniżej możecie zobaczyć teaser w angielskiej i polskiej wersji językowej, a w galerii pierwszy oficjalny plakat!


Galeria


comments powered by Disqus