Premiery w październiku na FOX

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 22-09-2020 16:50 ()


Za oknem każdego dnia robi się coraz chłodniej, dlatego w październiku FOX i FOX Comedy przygotowały gorące premiery, które rozgrzeją widzów przed telewizorami. W FOX obejrzymy piąty sezon pełnego ciekawych medycznych przypadków i nie mniej skomplikowanych relacji serialu Chicago Med. Specjalnie na październik FOX przygotował ponadto niesamowity maraton Gwiezdnych wojen! Zobaczymy 6 kultowych części sagi: Mroczne widmo, Atak klonów, Zemstę Sithów, Nową nadzieję, Imperium kontratakuje oraz Powrót Jedi!

Na kanale FOX Comedy również nie zabraknie kultowych produkcji: w premierowym sezonie powróci rodzina Simpsonów, a fani komedii romantycznych spędzą soboty z Bridget Jones. Ale to nie wszystko! Już 8 października pojawi się nowy, kosmicznie śmieszny serial animowany Spoza układu.

Gwiezdne wojny to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii filmowych na świecie. Historia, która wydarzyła się dawno, dawno temu w odległej galaktyce wychowała pokolenia wiernych fanów i na zawsze zmieniła oblicze kina i (pop)kultury. Dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen oraz dla tych (nielicznych wyjątków), którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć kultowej sagi, FOX przygotował dwie soboty w odległej galaktyce.

Pierwszy maraton Gwiezdnych wojen w FOX rozpocznie się już w sobotę 10 października o godzinie 17:00. Drugi maraton zobaczymy 17 października o godzinie 17:00. Niech moc będzie z Wami!


comments powered by Disqus