Her Majesty’s Ship dokuje na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 11-09-2020 16:16 ()


Na Nintendo Switch debiutuje Her Majesty’s Ship, gra pozwalająca na zarządzanie wojennym żaglowcem i toczenie bitew morskich w realiach XVIII wieku. W Her Majesty’s Ship gracz wciela się w ambitnego oficera, którego dobra służba w brytyjskiej Royal Navy może doprowadzić nawet do stopnia admirała floty. Datę premiery gry w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 15 września br.

Her Majesty’s Ship to gra stworzona przez specjalizujące się w unikalnych produkcjach wojennych studio Every Single Soldier. Tytuł miał swoją premierę na PC w lipcu 2019 r. Za konwersję i wydanie na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Gracz wciela się w kapitana brytyjskiej marynarki, który musi zarówno dbać o okręt i załogę, jak i wykonywać rozkazy dowództwa. W głównym trybie fabularnym celem jest zdobycie wymarzonego stopnia admirała floty. Twórcy postawili przy tym na przejrzystą i pełną jasnych kolorów grafikę 2,5D. Sama rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, co wymaga skupienia i szybkich reakcji.

Produkcja studia Every Single Soldier przenosi nas w fascynujące realia XVIII w., gdy walka o dominację na morzach i oceanach miała właściwie jeszcze większe znaczenie niż dziś. To także czasy, kiedy w morskich starciach mierzyły się ze sobą nie tylko oceaniczne potęgi, ale też piraci. W Her Majesty’s Ship nie brakuje takich motywów, przy czym bardzo istotne są również elementy zarządzania załogą i dbania o stan okrętu” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Jak podkreśla Rafał Jelonek, ten strategiczno-ekonomiczny symulator zarządzania okrętem brytyjskiej marynarki oferuje unikalne podejście do tematu. Kluczowe znaczenie w Her Majesty’s Ship – poza toczeniem bitew morskich – odgrywa bowiem odpowiednia dbałość o morale i umiejętności załogi, a także wszelkie sprawy związane z zaopatrzeniem i stanem okrętu.

Her Majesty’s Ship – główne cechy:

  • kariera w marynarce wojennej;
  • zarządzanie wojennym żaglowcem;
  • emocjonujące bitwy morskie;
  • rozbudowany tryb fabularny;
  • XVIII-wieczne realia.

Datę premiery Her Majesty’s Ship na Nintendo Switch ustalono na 15 września 2020 r.

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Her Majesty’s Ship

gatunek: strategiczne, morskie bitwy, historyczne, symulacyjne, przygodowe, niezależne

producent: Every Single Soldier

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 569 MB

data premiery: 15.09.2020 r. (Nintendo Switch), 12.07.2019 r. (PC – Steam)

 

Her Majesty’s Ship (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/her-majestys-ship-switch/

Her Majesty’s Ship (Steam):

https://store.steampowered.com/app/688660/Her_Majestys_Ship/

Her Majesty’s Ship – Switch Trailer:

Galeria


comments powered by Disqus