EXIT - koreański mehagit od 11 września na VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 10-09-2020 19:56 ()


Jak uratować dziewczynę i przy okazji cały świat? Widowiskowy koreański megahit EXIT od 11 września na VOD. 

Oficjalny zwiastun:

Pełna epickich wyczynów mieszanka akcji, komedii i kina katastroficznego. „Exit” to jeden z największych hitów koreańskiego kina, który w samej ojczyźnie obejrzało prawie 10 milionów widzów. W jednej z głównych ról występuje niezwykle popularna koreańska idolka, modelka i piosenkarka – Yoona.

Yong-Nam to typowy życiowy nieudacznik mieszkający kątem u swoich rodziców. Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów. Teraz, jedyne, czym mógłby się pochwalić, to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutującą do pracy. W dniu 70. urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w „Dream Garden”, gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo, piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Kiedy w pobliskiej dzielnicy Seulu tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz, Yong i Eui postanawiają współpracować, starając się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.

„Exit” będzie dostępny na platformach: Player, Canal+, NCplus Go, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea, Toya.

Premiera VOD: 11 września 2020

Gatunek: komedia, akcja

Produkcja: Korea Południowa 2019

Scenariusz i reżyseria: Sang-geun Lee

Obsada: Jung-suk Jo, Yoon-ah Im, Du-shim Ko, In-hwan Park, Ji-yeong Kim, Yoo-ram Bae, Hyo-eun Hwang,

Min-sung Jung, Ki-Young Kang, Byoung-Soon Kim, Jong-goo Kim, Kang-Hoon Kim


comments powered by Disqus