Wrześniowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 30-08-2020 20:41 ()


Zapraszamy do obejrzenia pełnego programu wrześniowych premier VoD dystrybutora Kino Świat. Nagrodzony na festiwalach w Gdyni, Tallinie i Chicago pełnokrwisty polski horror Adriana Panka, widowiskowa komedia sensacyjna, będąca jednym z największych hitów kina koreańskiego ostatnich lat oraz pełna przygód i magii animacja dla całej rodziny o młodości króla Salomona.

 

WILKOŁAK (4.09)

Zwiastun: 

Trzymający w napięciu pierwszy polski horror wojenny w reżyserii Adriana Panka – autora obsypanego nagrodami filmu „Daas” z Andrzejem Chyrą. Wciągająca i budząca autentyczną grozę opowieść o grupie wyzwolonych z obozu dzieci, która walczy o przetrwanie w otoczonym przez nazistowskie wilczury pałacu pośrodku lasu. „Wilkołak” miał premierę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie zdobył nagrody za reżyserię i muzykę. Poza tym prezentowany był m.in. na festiwalach w Tallinie (nagrody Jury Ekumenicznego i Publiczności) oraz w Chicago (nagroda "Odkrywcze Oko" dla młodego utalentowanego twórcy).

Wilkołak © fot. Łukasz Bąk, prod. Balapolis, dystr. Kino Świat 2020

 

EXIT (11.09)

Zwiastun:

Pełna epickich wyczynów mieszanka akcji, komedii i kina katastroficznego. „Exit” to jeden z największych hitów koreańskiego kina, który w samej ojczyźnie obejrzało prawie 10 milionów widzów. W jednej z głównych ról występuje niezwykle popularna koreańska idolka, modelka i piosenkarka – Yoona.

Exit © dystr. Kino Świat 2020

 

LEGENDA KRÓLA SALOMONA (25.09)

Zwiastun:

Pełna przygód i magii opowieść o legendarnym królu Salomonie i jego starciu z demonem Asmodeuszem. Emocjonujący film animowany dla całej rodziny, który w humorystyczny i pełen fantazji sposób przedstawia młodzieńcze lata króla Izraela.

Legenda króla Salomona © dystr. Kino Świat 2020

 

SĘP (18.09)

Zwiastun:

Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? „Sęp” to trzymający w napięciu kryminał o twardym policjancie, który prowadzi śledztwo w sprawie znikających bez śladu ludzi. W obsadzie filmu znalazły się największe nazwiska polskiego kina: Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Paweł Małaszyński, Anna Przybylska, Piotr Fronczewski, Mirosław Baka, Andrzej Seweryn i Andrzej Grabowski.

Sęp © prod. Scorpio Studio, dystr. Kino Świat 2020

 

TACY JAK MY (18.09)

Zwiastun: 

„Tacy jak my” to film odbiegający od dotychczasowych produkcji dokumentalnych o Powstaniu Warszawskim. To próba zobrazowania wpływu, jaki Powstanie Warszawskie wywarło na współczesnych młodych Warszawiaków, ale przede wszystkim na popkulturowych artystów, którzy odwołują się w swojej twórczości do motywów Powstania Warszawskiego. W filmie zobaczymy popularnych muzyków sceny rockowej, reggae oraz hip-hopowej m.in. takich jak Kazik Staszewski, Lao Che, Darek Malejonek, Marika czy zespół Hemp Gru.

Tacy jak my © prod. Yeti Films, Studio Produkcyjne Orka, Dreamsound, dystr. Kino Świat 2020

 

JAK POKONAĆ SZATANA (11.09)

Zwiastun: 

Film dokumentalny poświęcony walce z Szatanem w reżyserii Michała Kondrata – autora obrazów „Dwie korony”, „Miłość i miłosierdzie” i „Matteo”, a także wieloletniego asystenta egzorcysty i publicznego komentatora zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

Jak pokonać szatana © prod. Kondrat - Media, dystr. Kino Świat 2020

 

PIOTR: ODKUPIENIE (11.09)

Zwiastun: 

Poruszający film o wierze, który pomysłowo opowiada biblijną historię Apostoła Piotra podczas pierwszych prześladowań chrześcijańskich. Inspirująca podróż wiary przedstawiona w biblijnym eposie z udziałem nominowanego do Emmy® Johna Rhys-Daviesa (seria „Władca Pierścieni”, „Szogun”, seria „Indiana Jones”) i Stephena Baldwina („Podejrzani”, „Urodzony 4 lipca”).


comments powered by Disqus