Znamy obsadę filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad! Mamy wideo zza kulis!

Autor: Marek Kamiński Redaktor: Edgar Allan

Dodane: 22-08-2020 21:46 ()


W trakcie DC FanDome reżyser filmu o uroczo brzmiącym polskim tytule Legion Samobójców: The Suicide Squad uchylił wreszcie rąbka tajemnicy, kto wejdzie w skład jego filmowej wersji Suicide Squadu. Nazwiska obsady od dawna nie są dla nas tajemnicą, podobnie jak fakt, że do swoich ról powracają:
✓ Viola Davis (Amanda Waller),
✓ Joel Kinnaman (Rick Flag),
✓ Jai Courtney (Kapitan Boomerang),
✓ Margot Robbie (Harley Quinn).
 
Co jednak z resztą kolorowej drużyny? Zobaczcie sami wideo:
 
 
Zapowiada się mocna petarda, tym bardziej, że reżyseruje James Gunn.
 
Mamy także sneak peek z kręcenia filmu, na którym możemy zobaczyć aktorów w kostiumach: 
 
 
Zainteresowanych powtórką panelu o Suicide Squad z DC FanDome informujemy, że będzie można obejrzeć ją w niedzielę w godz. 4:55 i 12:55 na stronie: https://www.dcfandome.com/live.
 
Na tej samej stronie znajdziecie sierpniową pierwszą część DC FanDome (blok z newsami trwa od 19:00 do 3:00, a powtórki w niedzielę w przedziałach 3:00-11:00 oraz 11:00-19:00). Program imprezy znajduje się tutaj: https://schedule.dcfandome.com
 
Punkt programu poświęcony filmowi Jamesa Gunna potrwał ok. 30 minut, w jego skład weszły: odpowiedzi na pytania od fanów, prezentacja obsady i wyjawienie członków tytułowego zespołu, quiz od Jamesa Gunna dla obsady, a także krótki materiał wideo z planu. Na pierwszy oficjalny zwiastun filmu musimy natomiast jeszcze poczekać.
 
 
 
 

comments powered by Disqus