„Gotham Knights” – zwiastun i gameplay nowej gry od Warner Bros. Games Montréal!

Autor: Marek Kamiński Redaktor: Motyl

Dodane: 22-08-2020 20:27 ()


I stało się! Po gorącym zwiastunie Wonder Woman 1984 kolejnym mocnym uderzeniem okazała się być pierwsza oficjalna prezentacja gry Gotham Knights od studia Warner Bros. Games Montréal (odpowiedzialnego za grę Batman: Arkham Origins oraz za dodatek DLC poświęcony Batgirl w grze Batman: Arkham Knight).
 
Otrzymaliśmy klimatyczny zwiastun:
 
oraz gameplay:
 
 
Co ciekawe, według zapowiedzi w grze pokierujemy czwórką członków Bat-Rodziny: Batgirl, Robinem, Nightwingiem oraz Red Hoodem... Natomiast na liście nie ma Batmana. Więcej informacji dowiecie się z trailera. W trakcie prezentacji dane nam było dowiedzieć się, że wśród przeciwników Rycerzy Gotham znajdą się Mr. Freeze oraz długo wyczekiwany Trybunał Sów.
 
W grze ma pojawić się tryb kooperacji (będziemy mogli zagrać w dwie osoby) oraz rozwój postaci przy użyciu punktów doświadczenia. W przeciwieństwie do serii Batman: Arkham, tym razem mamy dostać w końcu żyjące, zaludnione miasto. Jest na co czekać.
 
Gotham Knights zaplanowana jest na 2021 rok. Wprawdzie nie zostały podane platformy, na które zagramy w grę, jednak należy się spodziewać, że tytuł pojawi się na: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i na PC.

comments powered by Disqus