Kolejne Planszówki w Spodku już we wrześniu 2020

Autor: Ludiversum Redaktor: Motyl

Dodane: 01-08-2020 22:50 ()


Planszówki w Spodku to festiwal gier, który odbywa się zaledwie od 2018 roku, ale od samego początku cieszy się zainteresowaniem i powodzeniem. Dotychczasowe edycje spotkały się z tak ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier, że w tym roku impreza zajęła I miejsce w Polsce w kategorii "Najlepsza Inicjatywa" w plebiscycie Planszowe Gram Prix organizowanym przez serwis o grach Board Times.

Najbliższa, czwarta już edycja, odbędzie się w dniach 19-20 września. Po raz kolejny antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać - zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty.

Ze względu na istniejące nadal zagrożenie epidemiczne będą obowiązywać następujące zasady: sprzedaż biletów wyłącznie online, limit osób 1500 osób jednocześnie (a więc niezauważalnie mniejszy niż dotychczas), obowiązek zakrywania nosa i ust przez wystawców, obsługę i uczestników, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego w kolejkach oraz odpowiednio szerokie ciągi komunikacyjnych i odległości między stołami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum - katowicka kawiarnia z planszówkami.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ oraz w Facebookowym wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/280238086402178/

DATA FESTIWALU: 19-20 września 2020

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 16 zł / ulgowy* 8 zł

2-dniowe: normalny 24 zł / ulgowy* 12 zł

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
*Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia oraz emerytom - w obu przypadkach za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl 


comments powered by Disqus