Nowości od FoxGames - komiks paragrafowy „Rycerze 3”

Autor: FoxGames Redaktor: Motyl

Dodane: 30-07-2020 08:57 ()


Z przyjemnością informujemy o nadchodzącej premierze kolejnego komiksu paragrafowego!


Rycerze 3

Premiera: 12.08

Kontynuacja bestsellerowego komiksu paragrafowego dla dzieci!

Zachęcam do zapoznania się z poniższymi opisami oraz do publikacji zapowiedzi.

Rycerze 3

Podczas pierwszej prawdziwej rycerskiej misji poznajesz Elliota, słynnego kupca z miasteczka Poustifaille. Kupiec, pod wrażeniem twoich umiejętności, zleca ci odnalezienie pewnych przedmiotów w dalekich krainach… Teraz wszystko w twoich rękach, bo bohaterem tego komiksu jesteś tylko TY!

Komiksy paragrafowe to propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Wiek graczy: 8+ lat

Cena detaliczna: 34,99 zł

Galeria


comments powered by Disqus