Zagraj w Succubus Prologue za darmo na Steam!

Autor: Madmind Studio Redaktor: Raven

Dodane: 27-07-2020 15:00 ()


Dziś na platformie Steam ma miejsce premiera Prologu gry Succubus stanowiącego fragment pełnej wersji. Gracze już teraz mogą za darmo przeżyć fragment historii naszej bohaterki.

Wydanie Prologu to ważny etap produkcji mający zebrać feedback od graczy i wspomóc ukierunkowanie dalszego rozwoju projektu. Jest to kolejny krok po zakończonych w grudniu testach wersji Alpha. Znając bliżej oczekiwania fanów, wierzymy, że Prolog Sukkuby trafi do większej liczby osób, które podzielą się z nami swoją opinią i pomogą dostarczyć w dniu premiery produkcję oczekiwanej jakości.

Odblokowując dodatkowe areny, zbroje oraz bronie i moce specjalne, gracze będą mogli poprawiać swoje wyniki na arenach. Będą mieli również możliwość rywalizacji online porównując najlepsze osiągnięcia w tabeli wyników. Zarówno w pełnej wersji Succubus, jak i w Prologu, zaimplementowaliśmy również tryb cenzury, który pozwala na udostępnianie swojej rozgrywki na platformach streamingowych. Każdy z w dowolnym momencie ma jednak możliwość zrezygnowania z tego trybu, ciesząc się pozbawioną cenzury rozgrywką.

By nie narażać graczy na niepotrzebne spoilery, z Prologu gry wycięte zostały sekcje fabularne, które dostępne będą jedynie w pełnej wersji gry.

Succubus Prologue przygotowany został w dwóch wersjach – podstawowej, dla graczy, oraz rozszerzonej, do której dostęp zapewniamy prasie. Warto wiedzieć, że wiele funkcjonalności z pełnej wersji gry nie zostało zaimplementowanych w Prologu, a każdy z dostępnych elementów zostanie jeszcze rozwinięty oraz należycie dopracowany i zbilansowany.

O SUCCUBUS

Główną bohaterką gry jest Vydija. Dzika i budzącą pożądanie sukkubica.

Wraz ze zniknięciem prawowitych władców piekła, pozostałe przy życiu demony uznały za swojego władcę jedyną duszę, która potrafiła zawładnąć umysłem potężnej Bestii. Wznosząc swoje imperium ze zwłok grzeszników, nowy król - Nimrod, wraz ze swoją królową - Vydiją, zdołali zapanować nad chaosem, który zostawili po sobie dawni władcy. Zaszczytny tytuł królowej piekła okazał się jednak nie pasować do zwierzęcej natury Vydiji, która zrzekła się luksusu spacerowania po dywanach uszytych ze skór męczenników, wybierając życie w dziczy, oraz polowanie. Zaspokajając swoje żądze i pierwotne instynkty, królowa spotyka na swojej drodze potężnego Baphometa, który wraz ze swoją armią, zmierza po duszę króla Nimroda. Będąc upokorzoną i zdradzoną przez swój własny gatunek, bohaterka odzyskuje siły mając tylko jeden, wyraźny cel – zemstę.


Główne cechy:

Intensywna i brutalna walka bronią białą oraz pirokinezą.

Zróżnicowani przeciwnicy i bossowie.

Drzewko umiejętności, które gracze mogą rozwijać.

Bogaty i zróżnicowany świat - Piekło.

Wielowątkowa fabuła przedstawiona za pomocą przerywników filmowych.

Wrogie otoczenie, pełne pułapek i zasadzek.

Surrealistyczna oprawa wizualna.

System broni oraz zbroi, które wpływają na statystyki.

Modyfikacja postaci oraz Main Huba

Duża dawka gore.


comments powered by Disqus