Premiera gry Osadnicy: Poprzez Historię

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 18-07-2020 13:17 ()


Portal Games z dumą ogłasza premierę najnowszego rozszerzenia do gry Osadnicy: Narodziny Imperium. Dodatek Poprzez Historię autorstwa Joanny Kijanki, wprowadza nowy tryb gry: kampanię w Otwartym Świecie.

W Osadnikach: Poprzez Historię gracze dążą do jak najszybszego rozwoju swojego Imperium przez trzy kolejne Ery, od Starożytności do Czasów Współczesnych.

Gra w Świecie Otwartym oznacza, że gracze nie muszą spotykać się zawsze w tym samym gronie, by zagrać kampanię, a ich Imperia mogą znajdować się w innych Erach.

Kampania zawiera nowe karty reprezentujące nowo zasiedlone Prowincje, opracowane Wynalazki oraz Cele zapewniające postęp. Imperia graczy rozwijają się militarnie, ekonomicznie i kulturowo. Gracze przesuwają się po torach Postępu na swoich Arkuszach. Osiągnięcie odpowiedniego poziomu Postępu odblokowuje bonusy, a Punkty Zwycięstwa, określają liczbę punktów Wiedzy, za które gracze kupują karty Wynalazków po każdej grze jeśli nie mogą tego zrobić, przegrywają. Wynalazki reprezentują postęp na różnych polach rozwoju Imperium i zapewniają dodatkowe Cechy.


comments powered by Disqus