Demolish & Build teraz także na Xbox One

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 05-07-2020 23:59 ()


Na Xbox One debiutuje Demolish & Build, czyli polski symulator budowlany. Tytuł umożliwia prowadzenie globalnego przedsiębiorstwa budowlano-wyburzeniowego, a gracz może używać też wielu różnych narzędzi, w tym zarówno tradycyjnego młota, jak i wielkich maszyn. Datę premiery na Xbox One ustalono na 3 lipca br. Wcześniej gra pojawiła się także na Nintendo Switch.

Demolish & Build to gra oparta na wydanym na PC w marcu 2018 r. symulatorze Demolish & Build 2018. W styczniu 2020 r. tytuł trafił na Nintendo Switch, a teraz debiutuje na Xbox One. Za konwersje i wydanie Demolish & Build na obu konsolach odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Symulator daje możliwość wcielenia się w prowadzącego globalne przedsiębiorstwo budowlano-wyburzeniowe. W Demolish & Build można używać m.in. dużych maszyn i niszczyć wielkie konstrukcje budowlane. Jednocześnie twórcy przewidzieli wiele innych opcji, w tym korzystanie z tradycyjnego młota. Wydawca wskazuje, że w Demolish & Build gracz może również np. kupować grunty oraz zarządzać specjalistycznymi maszynami i pracownikami.

Do dyspozycji graczy oddano 4 duże lokacje, które oferują m.in. pustynne tereny czy zaśnieżone lasy. Lista dostępnych narzędzi i pojazdów budowlanych obejmuje łącznie kilkanaście różnych pozycji. Wśród pojazdów znajdują się np. buldożer, dźwig, robot wyburzeniowy, koparko-ładowarka, walec drogowy, betoniarka czy dźwig z kulą wyburzeniową.

Po udanej premierze na Nintendo Switch z Demolish & Build mogą teraz zapoznać się także posiadacze konsol Xbox One. Co ważne, to gra, która powstała nie tylko z myślą o fanach budownictwa. Demolish & Build jest mocno zróżnicowanym tytułem, który pozwala realizować zarówno konstruktorskie, jak i destrukcyjne zapędy. Główne elementy rozgrywki dobrze uzupełniają m.in. motywy ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Demolish & Build – główne cechy:

  • robota budowlano-wyburzeniowa;
  • kilkanaście dużych maszyn;
  • zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
  • 4 różne lokacje na świecie;
  • specjalistyczne narzędzia;
  • kontrakty i zbieranie surowców;
  • inwestycje w posiadłości.

Demolish & Build zadebiutowało na Xbox One 3 lipca 2020 r.

 

Demolish & Build (Microsoft Store):

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/demolish-and-build/9p7zgfs7f5c6

Demolish & Build (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/games/detail/demolish-and-build-2018-switch/

Demolish & Build – Xbox One Trailer:

Podstawowe informacje:

tytuł: Demolish & Build

gatunek: symulacje, strategiczne, budowlane

producent: Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, turecki, włoski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 1,81 GB

data premiery: 3.07.2020 r. (Xbox One), 15.01.2020 r. (Nintendo Switch)

Galeria


comments powered by Disqus