Premiera antologii The Best of Magazyn Portal

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 02-07-2020 11:47 ()


Od 1999 roku drukowaliśmy Magazyn Portal, który dziś uchodzi już za kultowy wśród graczy RPG. Wtedy wpisywał się świetnie w nową zajawkę, jaką były dla niektórych z nas gry fabularne. To były czasy, kiedy snuliśmy się po lochach grając w D&D, walczyliśmy z Przedwiecznymi i Molochem, a dziś – na całe szczęście – nie zapomnieliśmy o tym i niektórzy z nas czasami robią to samo.

Magazyn Portal miał w sobie wszystko dla tych, którzy bez RPG nie mogli sobie wyobrazić weekendu. Były tam artykuły dla Mistrzów Gry i porady dla graczy, były opisy systemów i podpowiedzi fabularne. Wydawaliśmy tę kopalnię wiedzy o RPG siłami trzech zapaleńców: Trzewika, Główki i Oracza. Teraz powraca ona w wielkim stylu.

Przez kilka lat wydaliśmy kilkanaście numerów Magazynu Portal, z których doświadczeni twórcy wybrali dla was najlepsze. Przed tobą pierwszy tom antologii The Best of Magazyn Portal, dzięki której wracamy do korzeni po 20 latach. Książkę kupisz aktualnie w promocyjnej cenie!

Wszystkie artykuły zostały wybrane przez doświadczonych erpegowców, Wojciecha Rzadka i Zbigniewa ‘Zeda’ Zycha z grupy Lans Macabre, którzy opatrzyli je dodatkowo komentarzami. Zauważają, co przez ostatnie lata zmieniło się w RPG, a co nigdy się nie zestarzało. Prezentowane porady, pomysły, motywy i tricki przydadzą się nowym pokoleniom graczy i Mistrzów Gry.

Twórcy zebrali największe smaczki dla wszystkich tych, dla któryś przed laty Magazyn Portal był biblią RPG. Teraz ta biblia powraca skondensowna w pierwszym tomie wydania zbiorowego z nowymi treściami. Każdy, kto sięgał kiedyś po Magazyn Portal, będzie chciał mieć antologię w swojej kolekcji.

A drugi egzemplarz kupi dla swoich dzieci, by przeżyły tę samą przygodę, co on kiedyś. Będzie to sentymentalna podróż w odległe czasy, w których muzyka płynęła z magnetofonów, a internet nie istniał.


comments powered by Disqus