Lipcowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 30-06-2020 12:52 ()


Przedstawiamy lipcowe premiery VOD dystrybutora Kino Świat.

Gangsterski megahit Patryka Vegi o królowych polskiej mafii, inspirowana faktami baśniowa opowieść o walce dobra ze złem i przygodowa animacja rozgrywająca się na Hawajach podczas Halloween

 

KOBIETY MAFII 2 (1.07)

Zwiastun:

© fot. Aleksandra Mecwaldowska, prod. Vega Investments, dystr. Kino Świat 2020

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku!

 

SYN KRÓLOWEJ ŚNIEGU (10.07­)

Zwiastun:

 

© prod. Ursa Major, dystr. Kino Świat 2020

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, przejmujący film, który łączy elementy dramatu i współczesnej baśni o walce dobra ze złem. Jego akcja rozgrywa się w dwóch przeplatających się ze sobą wymiarach - realistycznym oraz poetycko-baśniowym. W obsadzie filmu znalazła się plejada gwiazd młodego i starszego pokolenia: Michalina Olszańska („Obywatel Jones”, „Córki dancingu”), Franciszek Pieczka („Jasminum”, „Potop”), Anna Seniuk („Konopielka”, „Czterdziestolatek”), Ewa Szykulska („Seksmisja”, „Vabank”) i Michał Mikołajczyk („365 dni”, „Underdog”). Za scenariusz filmu odpowiada Paweł Sala – autor głośnej „Matki Teresy od kotów”.

 

LEGENDA HALLOWAJÓW (24.07)

Zwiastun:

 

© dystr. Kino Świat 2020

Halloween na Hawajach to czas radości i wielkich przygód! Emocjonujący film animowany dla dzieci, który nauczy młodych widzów, czym jest odwaga, przyjaźń i tradycja.


comments powered by Disqus