Premiera Escape Tales: Low Memory

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 25-06-2020 15:44 ()


Escape Room zamknięty w pudełku, czyli kolejna z serii gier Escape Tales już po premierze. Low Memory to opowieść na aż 148 kartach. Poznajesz historię życia Elizabeth czytając kolejne karty, podejmujesz decyzje, a to jakie wybierzesz, ma bardzo duże znaczenie: w grze dostępnych jest wiele zakończeń!

W Escape Tales można grać samemu, ale lepiej sprawdza się jako gra kooperacyjna. Będziecie przeszukiwać poszczególne lokalizacje i napotykać zagadki logiczne, wymagające do rozwiązania sprytu, spostrzegawczości i myślenia analitycznego. Gra pozwala na zabawę w zaciszu domu, zarówno w grupie znajomych czy domowników.

Jest rok 2060. Elizabeth żegna się z mężem, ale ma nadzieję go za niedługo zobaczyć. W końcu wybierają się we wspólną podróż. Dołączy do niego, ale tymczasem wraca do pracy. To kolejny zwykły dzień – a przynajmniej tak jej się wydaje.

Następnego ranka Elizabeth budzi się na sofie z przeraźliwym bólem głowy. W domu panuje bałagan, jakby ktoś się do niego włamał. Choć Elizabeth próbuje ze wszystkich sił, nie umie sobie przypomnieć niczego od momentu, gdy zajęła się pracą. Postanawia użyć skanera pamięci...


comments powered by Disqus