Premiera Drugiego Dna - pierwszej sprawy z Serii Sygnowanej Detektywa

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 20-06-2020 12:32 ()


Portal Games z przyjemnością ogłasza, że Detektyw: Seria Sygnowana - Drugie Dno jest już dostępna w sprzedaży w sklepach planszówkowych w całej Polsce.

Drugie Dno to samodzielna sprawa napisana przez Roba Daviau, znanego m.in. z Pandemic Legacy. Scenariusz przenosi nas do Bostonu do barwnych lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dla tych z nas, którzy pamiętają seriale z tamtych lat, słynnego Starsky & Hutch, to świetna okazja, by puścić muzykę z lat 70′ i przenieść się w czasie!

Wiosna 1977. Morderstwo w Arlington pod Bostonem. Ofiarą jest radny miasta, Peter Colvin, lat 32, absolwent Harvardu o obiecującej karierze - znaleziony martwy na parkingu za Ratuszem obok swojego auta. Masz zaledwie 4 dni na rozwikłanie zagadki i wyjaśnienie okoliczności jego śmierci.

Drugie Dno jest dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Ma ten sam zamysł i wykorzystuje większość podstawowych zasad, z pewnymi wyjątkami odzwierciedlającymi odmienne techniki śledcze minionych czasów.

Seria Sygnowana do gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa to unikatowa linia dodatków zaprojektowanych przez najsłynniejszych twórców gier, którzy prezentują swoje własne, unikatowe spojrzenie na grę. To miejsce, gdzie twórcy mogą wykazać się kreatywnością i opowiedzieć ciekawe historie używając narzędzi stworzonych w grze Detektyw, modyfikując je i zmieniając na potrzeby swojego scenariusza.

Galeria


comments powered by Disqus