Przedsprzedaż antologii „The Best of Magazyn Portal”

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 13-06-2020 23:49 ()


Portal Games z dumą zapowiada rozpoczęcie przedsprzedaży pierwszego tomu antologii “The Best of Magazyn Portal”.

"The Best of Magazyn Portal" to książka, w której zebrane zostały najlepsze artykuły z czasopisma Portal wydawanego w latach 1999 – 2003 przez Ignacego Trzewiczka i Michała Oracza.

Artykuły zamieszczone w antologii niezwykle ciekawie opisują kwestie tworzenia scenariuszy RPG, prowadzenia sesji, a także triki i motywy przydatne podczas sesji.

“The Best of Portal” to sentymentalna podróż w odległe czasy, w których muzyka płynęła z magnetofonów, Internet nie istniał, a RPG było absolutnie niszowym hobby. Jednak pod cienką warstwą kurzu wciąż kryją się uderzające ponadczasową użytecznością skarby.

Wszystkie artykuły zostały opatrzone komentarzami doświadczonych erpegowców, Wojciecha Rzadka i Zbigniewa ‘Zeda’ Zycha z grupy Lans Macabre, które zwracają uwagę na zmiany, jakie zaszły w naszym hobby, dodają kontekstu prezentowanym tekstom i rozwijają poruszane tematy, ukazując perspektywę naszych czasów.

Prezentowane porady, pomysły, motywy i tricki zupełnie się nie zestarzały, więc warto podzielić się nimi z nowymi pokoleniami Graczy i Mistrzów Gry.

Od wczoraj antologia "The Best of Magazyn Portal" dostępna w przedsprzedaży w sklepie Portal Games.


comments powered by Disqus