Nowa gra w klimacie cyberpunku od rosyjskiego studia Banzai

Autor: Adam Durma Redaktor: Motyl

Dodane: 25-05-2020 17:41 ()


Wydawca gier mobilnych - Nekki opublikował teaser najnowszego projektu noszącego nazwę „Spine”. Studio Banzai odpowiedzialne za serię mobilnych gier pod szyldem Shadowfight wzięło się za multiplatformowy projekt. Według opisu wydawcy ma być to drużynowa gra online oparta na mechanice walki osadzona w klimacie cyberpunkowej przyszłości, gdzie sztuczna inteligencja podłączona bezpośrednio do rdzenia kręgowego pozwala przekroczyć granice ludzkich możliwości.

Gracze połączeni w trzyosobowe drużyny będą mieli okazję zmierzyć się z przeciwnikami na niesamowitych arenach przyszłości w trybie PvP. Zapowiedziano, że konflikt będzie rozgrywał się między dwoma frakcjami, w skład których wchodzić będą unikalne postaci z niepowtarzalnym zestawem umiejętności, broni i wyposażenia. Daje to możliwość tworzenia wielu interesujących kombinacji w ramach rozgrywki.

Gra planowana jest w wersji mobilnej na PC i konsole. Data premiery pozostaje nieznana ze względu na to, że projekt jest w fazie przedprodukcyjnej. Prace nad grą mają ruszyć latem tego roku.


comments powered by Disqus